Motorsiklet Hırsızlıkları Arttı
A+ A-
6 Temmuz 2019 Cumartesi 14:39:59
586 kez okundu.
Motorsiklet Hırsızlarına Kim Dur Diyecek?

Beylikdüzü ve Çevresinde Motorsiklet Hırsızlıkları Arttı

İnternet sitemize ulaşan vatandaşların şikayetlerine göre son zamanlarda Beylikdüzü ve çevresinde motorsiklet hırsızlıklarının arttığını öğrendik.

Beylikdüzü ve çevresinde ilçeler başta olmak üzere çeşitli ilçelerde özellikle son günlerde meydana gelen motosiklet hırsızlıkları, vatandaşları adeta canından bezdirdi. 

Onlarca motosikleti çalan hırsızlar, vatandaşların başının belası haline geldi. Vatandaşlar, özellikle son günlerde artan motosiklet hırsızlıklarının önüne geçilmesini istiyor. 

Mağdur vatandaşlar çalınan motorsikletlerinin peşine düştüklerinde çözüm bulamıyor. Motorsikletlerinin bulunması için yardım bekleyen mağdur vatandaşlar olumsuz senaryolarla karşılaşıyorlar. 

Hem Suçlular Hem Güçlüler

Haber ajansımızın edindiği bilgilere göre Motorsikletleri çalınan mağdur vatandaşlar, pazarlık ederek belli bir ücret karşılığında hırsızlık çetelerinden motorsikletlerini geri alıyorlar. Bazı mağdur vatandaşlar ise motorsikletlerini asla geri alamadıklarını ve parçalanarak motorsikletlerinin parçalarının satıldığını ifade ediyorlar.

Motorsikletleri çalınan mağdur vatandaşlar polis ile iletişime geçtiklerinde çözüm bulamadıklarını ifade ediyorlar.

Basın ile iletişime geçen motorsiklet mağdurları bölgede gerçekleştirilen motorsiklet hırsızlıklarının oldukça profesyonel olduğunu ifade ederek yetkililerden gerekli önlemlerin alınmasını ve motorsiklet hırsızlıklarına bir çözüm bulunmasını talep ediyorlar.