"Türkiye'nin Yüzü" Zirvesi ile Türk Girişimcileri Dünyaya Takdim Edecek
A+ A-
5 Temmuz 2019 Cuma 16:49:14
624 kez okundu.
"Türkiye'nin Yüzü" Zirvesi ile Türk Girişimcileri Dünyaya Takdim Edecek

BARTINLI İŞADAMI "TÜRKİYE'NİN YÜZÜ" ZİRVESİ İLE TÜRK GİRİŞİMCİLERİ DÜNYAYA TANITIYOR

Başkanlığını Bartınlı İşadamı Fahri Ustaoğlu'nun yaptığı Lob'in Türkiye  gelişen Türkiye’nin büyüyen girişimcilerini “Türkiye’nin Yüzü” zirvesinde bir araya getiriyor.

"Türkiye'nin Yüzü" zirvesi ardından oluşturulacak küresel çaplı bir iş dünyası kataloğu'nun 10 Temmuz'da İstanbul'da yapılacak lansman toplantısına eski sağlık bakanı Bülent Akarcalı, Yeni Yüzyıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İ. Yaşar Hacısalihoğlu ve Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç da katılacak.

Girişimcilerin Dünyaya Açılan Penceresi Olacak

Türkçe İngilizce hazırlanacak olan "Türkiye'nin Yüzü" kataloğu başta Tokyo, Bangkok, New York ve Londra’daki sanayi ve iş dünyasının etkin kuruluşları ile paylaşılarak,   Türk İş dünyasının başarılarının ayrı bir kanıtı olarak dünyaya sunulacak.

Geçmişte düzenlediği pek çok zirve ve organizasyon ile iş dünyasının ajandasında önemli bir yeri olan Lob'in Türkiye, Türkiye'nin büyüyen girişimcilerini, saygın konukların da katılacağı "Türkiye'nin Yüzü" zirvesine davet ediyor.

Yılmaz Tunç, G-20 Zirvesi'ndeki Deneyimlerini Paylaşacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte G-20 Zirvesi için Japonya'ya giden Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç da lansmanda yerini alacak. AK Parti'nin en tecrübeli milletvekillerinden olan Yılmaz Tunç, deneyimlerini, G-20 Zirvesi izlenimlerini iş dünyası ile paylaşacak, yeni pazarlara açılmayı planlayan girişimcilerle tecrübelerini aktaracak.

Siz ”Türkiye’nin Yüzü Ve Gururu”Sunuz

 Lob'in Türkiye, Siz  ”Türkiye’nin Yüzü Ve Gururu”Sunuz VeTürkiye Sizlerle Işıldıyor mottosu ile İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi'nde gerçekleştireceği lansmana, gelişen iş dünyasının idealleri olan girişimcilerini davet ediyor.