Ataşehir Belediyesi ve İmranlı Belediyesi Kardeş Belediye Oldular!
A+ A-
14 Haziran 2019 Cuma 09:52:43
1368 kez okundu.
71 yıl sonra bir başarıya imza atan İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl Sosyal Medya hesaplarından Ataşehir Belediyesi ile ''İmranlı Belediyesinin'' Kardeş Belediye olduğunu açıkladı.

ATAŞEHİR BELEDİYESİ İMRANLI BELEDİYESİ İLE KARDEŞ BELEDİYE OLDU

İstanbul Anadolu yakısının modern ilçelerinden Ataşehir Belediyesi 71 yıl sonra bir başarıya imza atan Sivas İmranlı Belediyesi ile kardeş belediye oldu. Her iki Belediye meclisinde alınan kararla kardeş ilçe olan meclis üyelerine İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl Sosyal Medya hesapları üzerinden Hoşgeldin Kardeşim cümleleri ile teşekkür etti.

"HOŞGELDİN KARDEŞİM"


Ataşehir ve İmranlı Belediye meclislerinin aldığı kararlarla kardeş ilçe olmuşlardır.
Başta Ataşehir Belediye Başkanı Sayın Battal İlgezdi olmak üzere her iki güzide belediyemizin meclis üyelerine bu kararlarından dolayı teşekkür ediyorum.
İstanbul'un adı ve gelişimiyle ünlü yıldız ilçesi Ataşehir ve Anadolu"nun yıldızı olmaya aday İmranlı ilçelerimizin elele kardeşçe uluslararası düzeyde başarılara imza atacağına inancım tamdır.
Her iki ilçemiz ve memleketimiz için hayırlı olmasını diliyorum.
Selam ve sevgilerimle

Murat Açıl 
İmranlı Belediye Başkanı

Sosyal Medya hesapları üzerinden gelişmeleri duyuran İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl İmranlı ilçesini Anadolunun Yıldızı olmaya aday ilçe yapmak adına uluslararası düzeyde başarılara imza atacakları inancını taşıdıklarını belirterek, dikkatleri Sivas İmranlı üzerine çekmeyi başardı...

 

Lonca Medya