Beyaz Tişörtünü Giy, Fırçanı Boyanı Kap Gel
A+ A-
2 Haziran 2019 Pazar 22:41:52
1916 kez okundu.
Sivas İmranlı ilçesinde Beyaz Tişörtünü Giy, Fırçanı Boyanı Kap Gel sloganı ile Sivas İmranlı ilçesini beyaza boyuyoruz sosyal sorumluluk projesi İmranlı kent merkezinde başladı.

İMRANLI MURAT AÇIL İLE DEĞİŞİME BAŞLADI

''İmranlı'yı Beyaza Boyuyoruz''

İmralı Belediye Başkanı Murat Açıl'ın Başlattığı "Beyaz Tişört'ünü Giy Fırçanı Boyanı Kap Gel, İmranlı'yı Beyaz'a Boyuyoruz'' Sosyal Sorumluluk Projesi İmranlı Kent Meydanında İlçe Kaymakamı Sn. Hasan Meşeli, İlçe Emniyet Amiri Mustafa Yiğit, İlçe Jandarma Komutanı Servet Arslan, Siyasi Parti İlçe Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları, Esnaf ve İmranlı'ların Yoğun ve Coşkulu Katılımıyla Gerçekleşti.

"Beyaz Tişört'ünü Giy Fırçanı Boyanı Kap Gel, İmranlı'yı Beyaz'a Boyuyoruz''

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında ilçe meydanının daha güzel görünmesi amacıyla yapılmış olan proje medyanın ve kamuoyunun yoğun ilgisini çekti. 1948'de ilçe olan Sivas'ın İmranlı ilçesinde ilk kez CHP kazanmıştı. 71 yıl sonra CHP'nin Murat Açıl'ı aday gösterdiği İmranlı'yı Türkiye'ye ve Dünya'ya tanıtma kapsamında sosyal projeler geliştiren İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl renkli kişiliğiyle büyük dikkat çekiyor.

İmranlı'da tarihi bir zafer elde ederek seçimi kazanan İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl Sivas'ın İmranlı ilçesinde katma değer üreten sosyal projeler ile ilçe vizyonunu değiştirecek projelere imza atıyor. Birçok STK ve Dernek üyesi olarak sosyal projelerde dikkat çeken İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl, İmranlı Belediye Başkanlığı döneminde de birçok sosyal projelerle kamuoyunda çok konuşulacak girişimlerde bulunuyor.

Lonca Medya