Haber: Furkan Duran Birinci Sağlık Grubu'nun CEO'su Necdet Kandemir Oldu
A+ A-
14 Mayıs 2019 Salı 22:15:54
2381 kez okundu.
Birinci Sağlık Grubu Grup Genel Müdürü Necdet Kandemir'e emanet

BİRİNCİ SAĞLIK GRUBU NECDET KANDEMİR'E EMANET

Uzman Kadrosu ve ileri teknoloji, mükemmel hizmet anlayışı ile Birinci Hastanesi, Birinci İklim Hastanesi, Birinci Diş Hastanesi, Birinci Göz Hastanesi olarak deneyimli uzman personelleri ile hizmet veren BİRİNCİ SAĞLIK GRUBU'na grup genel müdürü olarak Necdet KANDEMİR getirildi.

Birinci Sağlık Grubu'na Grup Genel Müdürü olarak atanan ve öncesinde Kolan Hastane Grubu Uluslararası Pazarlama ve Operasyonlar Grup Direktörü olarak görev yapmış olan Necdet Kandemir, Medicana Sağlık Grubu/Yönetim Merkezi Uluslararası Pazarlama ve Operasyonlar Grup Direktörü, Medicalpark Sağlık Grubu/Yönetim Merkezi Yurtdışı Grup Operasyonlar Müdürü, Remed Assistance Network Direktörü olarak görev yapmış olan Necdet Kandemir...

Ankara Üniversitesi ve Tokat Anadolu Lisesi Turizm ve Otelcilik Meslek Lisesi mezunu olup 1992-2002 yıları arasında Kuşadası, Marmaris, Bodrum ve Alanya’da 5 yıldızlı otellerde Resepsiyonist, Ön Büro Şefliği ve Ön büro Müdürlüğü yapmıştır.

Yurtdışı Sigorta şirketleri ve Asistans şirketleri adına Remed Assistans dönemi de dahil olmak üzere toplamda 46 ülkede Pazarlama ve Operasyonel faaliyetlerde bulunmuş ve bu ülkelerin içinde 15 (Hollanda, Danimarka, İngiltere, Irak, Azerbaycan, Makedonya, Kosova, Belçika, Almanya, Bulgaristan, Fransa, Arnavutluk, Libya ve Ukrayna ve Tunus) ülkede bizzat süreçleri yerinde organize etmiştir.

Birinci Sağlık Grubu; Birinci Hastanesi, Birinci Göz Hastanesi, Birinci Diş Hastanesi ve Yeni İklim Hastanesi gibi sağlık kurumlarıyla hizmet vermektedir. Birinci Sağlık Grubu'na Grup Genel Müdürü olarak atanan Necdet Kandemir, sağlık sektöründe başarılı kariyeriyle kendinden söz ettiriyor.

LONCA MEDYA

  • www.beylikduzu.tv
  • www.beylikduzu.com.tr
  • Beylikdüzü Mobil 
  • Lonca Dergisi ve Bülteni