İmranlı Seçimini Yaptı Murat Açıl Belediye Başkanı
A+ A-
4 Nisan 2019 Perşembe 23:09:12
1382 kez okundu.
Kuruluşundan bugüne tarihinde ilk kez sol partiye el değiştiren Sivas İmranlı Belediye Başkanı işadamı Murat Açıl oldu

İMRANLI BELEDİYE BAŞKANI MURAT AÇIL OLDU

YENİ BİR BELEDİYECİLİK SİSTEMİNİ TÜRKİYE'YE İSPAT ETMEK İSTİYORUM

Sivas İmranlı ilçesi kuruluşundan 72 yıl sonra ilk kez sol partiye belediye başkanlığı verdi. Sivaslı Girişimci ve İş Adamları Derneği kurucu başkanı işadamı Murat Açıl İmranlı Belediye Başkanı oldu. Yıllardır sivil toplum kuruluşları içerisinde başkanlık görevi yürütün Açıl, bir dönem İmranlı Sanayici ve İş Adamları dernek başkanlığınıda yürütmüş, geçtiğimiz yıl ise Sivas merkezde Yabancı dil eğitim kurumu açarak Sivas'a yatırım adına öncülük yapmıştı.

CHP İmranlı Belediye Başkanlığı için tüm İmranlı halkının sevgisini ve saygısını kazanan Murat Açıl  yapmış olduğu açıklamada kendisini destekleyenlere teşekkür etti.

Teşekkürler İmranlı !
Bu seçimin kaybedeni yok...
Hep birlikte ilçemizi hakettiği yere taşıyacağız.
Güveninize layık olmaya çalışacağım...
Selam ve Sevgilerimle 
Murat AÇIL

Kazanırım yada kaybederim benim davam İmranlı

Adaylık süresi içerisinde hep birleştirici yönde çalışmalar yürüten Açıl, İmranlı ile ilgili açıklamış olduğu projelerlede dikkatleri üzerine çekti. Anadolu özlemini içerisinde yaşayan Murat Açıl İMRANLI ilçesine duyduğu özlem ve bir şeyler yapabilme özlemini yaşayan bir kişi olarakta dikkat çekiyor. Anadolu ilçelerinde yaşayan insanların zorluklarınıda çok iyi bilen Açıl, özellikle ilçeye yaşlı bakım evi yapmak istediğini her noktada ifade ederek, insan ayrımı yapmadığını, her yaşlıya seçim sürecinde mutlaka sarılmaya çalıştığınıda ifade etti. Dört aylık bir çalışma süresi yürüten açıl en büyük kazancınında tüm ailelerin kendisini kabul etmiş olması olduğunu belirtti.

Seçim süresince sevgi dilini kullandı

Kazanırım yada kaybederim benim davam İmranlı, kişisel hiç bir şeyim yok, kazanırsam arslanlar gibi görev yapar ve bu topraklardaki yokluğu, yoksulluğu namus sözü veriyorum ortadan kaldırmazsam namerdim diyen, derdinin İmranlı olduğunu, derdinin Sivas olduğu ve derdinin sistem kurmak olduğu, yoksulluk ile mücadele, yeni bir belediyecilik sistemini Türkiye'ye ispat etmek istediğinine seçimler öncesi vurgu yapan Açıl bir gün sonra gerçekleşen seçimler ile İmranlı halkından her kesimden oyları alarak İMRANLI BELEDİYE başkanı oldu...

Lonca Medya

Lonca Dergisi kapak görselimizdede yer alan İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl'a çıkmış olduğu yolda başarılar diliyoruz.