Kadına Şiddete Karşı Mücadele Günü
A+ A-
4 Aralık 2018 Salı 17:16:27
1548 kez okundu.
Kadın ve Güç Derneği (KAD-GÜÇ-DER) ''Kadına Şiddete Karşı Mücadele Günü'' etkinliği düzenledi.

KADINA ŞİDDETE KARŞI MÜCADELE GÜNÜ

Kadın ve Güç Derneği (KAD-GÜÇ-DER) ''Kadına Şiddete Karşı Mücadele Günü'' etkinliği düzenledi.

Kadın ve Güç Derneği (KAD-GÜÇ-DER) tarafından Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele gününde Beylikdüzü Modern Eğitim Koleji Konferans Salonunda düzenlenen Etkinlikte KADGÜÇDER Başkanı Fatma Duman ve bir çok davetli Lonca Medya mikrofonlarımıza konuşarak düşüncelerini paylaştılar.

Kadın güçlü olursa, toplum güçlü olur, kadın varsa güç var sözleriyle başlayan Kadına Şiddete Karşı Mücadele Günü etkinliğine birçok iş insanı, STK temsilcisi, bürokrat, sanatçı, siyasetçi, akademisyen, öğretmen ve öğrenci katılım sağladı. 

Çalışmalarıyla sık sık adını duyuran Kadın ve Güç Derneği (KAD-GÜÇ-DER) sosyal sorumluluk çalışmalarını akademik anlamda, ekonomik anlamda, psikolojik ve sosyolojik anlamda destekleyen birçok gönül insanına plaket ve çiçek takdim etti.

Kadına Şiddete Karşı Mücadele Günü kapsamında düzenlenen etkinlikte birçok akademisyenin, bürokratın ve KADGÜÇDER gönüllüsünün kürsüde konuşma yaparak ''Kadının güçlü olduğu bir toplumda toplumun güçleneceği'' vurgusu yapıldı.

Kadın ve Güç Derneği'nin gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projelerinin anlatıldığı, Kadına karşı şiddetin lanetlendiği bu etkinliğin ardından Karadenizli ünlü sanatçı Ekin Uzunlar sahne şovuyla misafirleri büyüledi.

LONCA MEDYA 

www.beylikduzu.com.tr

ETKİNLİK VİDEOSU

KADGÜÇDER BAŞKANI FATMA DUMAN VİDEOSU

ATİK BAŞKANI AZİZ ŞAHİN RÖPORTAJ VİDEOSU

SİBEL ÇAĞLAYAN ŞAHİNTAŞ ŞİİR DİNLETİSİ

JALE İYEM RÖPORTAJ VİDEOSU

CAFER ŞAHİNTAŞ RÖPORTAJ VİDEOSU

SANATÇI EKİN RÖPORTAJ VİDEOSU