Mustafa Necati Işık Esnaf Ziyaretinde
A+ A-
8 Kasım 2018 Perşembe 22:44:33
1933 kez okundu.
AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı Mustafa Necati Işık ve yönetim kurulu üyeleri, büyük önem verdiği esnaf ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Esnafın Kapısını Aralamaya Devam

Mesaisinin çoğunu ilçe halkıyla iç içe geçiren AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı Mustafa Necati Işık, gece gündüz demeden esnafın nabzını tutmaya devam ediyor.

AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı Mustafa Necati Işık ve yönetim kurulu üyeleri, büyük önem verdiği esnaf ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Adnan Kahveci Mahallesi Yavuz Sultan Selim Bulvarı üzerinde bulunan esnafın kapısını aralayan Başkan Işık, vatandaşların hatırını sorarak talep ve önerilerini dinledi. İlçe sakinleriyle bir araya gelmeye çalıştıklarını vurgulayan Işık, “Esnaf kelimesinin arkasında büyük hikayeler var. İnsanlar var; halden anlamak var, paylaşmak var, mahallenin emini olmak var. Hastamız, cenazemiz, düğünümüz… Esnafımız hepsinde var. Bu nedenle esnafımız bizim için çok önemli. Kendileri gece gündüz demeden çalışıp ekmeklerini çıkarıyorlar. Biz de her zaman esnafımızın yanındayız ve onları her zaman desteklemeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.