AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Necati Işık'tan Lonca Medya'ya Ziyaret
A+ A-
20 Ekim 2018 Cumartesi 12:22:51
1700 kez okundu.
AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Necati Işık Lonca Medya'ya Ziyaret Gerçekleştirdi

AK PARTİ BEYLİKDÜZÜ İLÇE BAŞKANI MUSTAFA NECATİ IŞIK

LONCA MEDYA VE BEYLİKDUZU.COM.TR'Yİ ZİYARET ETTİ

Beylikdüzü AK Parti ilçe başkanı Mustafa Necati Işık ve yönetim kurulu üyeleri www.beylikduzu.com.tr Ajansımızı ziyaret etti. www.beylikduzu.com.tr ofisinde gerçekleşen ziyarette AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı Mustafa Necati Işık, Lonca Medya yönetim kurulu başkanı Nurhayat Varol ve Genel Yayın Yönetmeni Durbey Duran'dan LONCA MEDYA-BEYLİKDUZU.COM.TR'nin çalışmaları hakkında bilgi aldı.

AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı Mustafa Necati Işık Haber Lonca Gazetesi, Lonca Hayat Dergisi ve www.beylikduzu.com.tr Haber Portalı ile Beylikdüzü mobil uygulama olarak vermiş olduğumuz hizmetler hakkında bilgilendirmede bulunan Genel Yayın Yönetmeni Durbey Duran, www.beylikduzu.com.tr'nin yayın süreci ve projenin ayrıntılı tanıtımında bulundu.

Ziyaret sonrası Beylikdüzü AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Necati Işık ve yönetimi tarafından hazırlanan tablo Lonca Medya Yönetim Kurulu Başkanı işkadını Nurhayat Varol ve Genel Yayın Yönetmeni Durbey Duran'a AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Necati Işık tarafından takdim edildi.

SİYASET İNSANA HİZMET ETMEK İÇİN BİR ARAÇTIR

''Beylikduzu.com.tr ailesi öncelikle Beylikdüzü'müzün güzelliğine, naifliğine her zaman katma değer yaratan ve onun insanlar nezdinde çok kaliteli bir vizyona erişmesi için mücadele eden çok güzide bir kurum dolayısıyla Beylikduzu.com.tr'yi ziyaret etmek için arkadaşlarımızla programımızı ayarladık ve çok mutlu oldum. Öncelikle bu nazik kabüllerinden dolayı Durbey Bey'e ve Nurhayat Hanım'a teşekkür ediyorum. Bizler de AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanlığı olarak ilçemizin geleceği adına çok daha vizyoner, çok daha projeci ve çok daha planlı bir Beylikdüzü geleceği kurmak adına çok ciddi bir mücadele ediyoruz. Siyaset insana hizmet etmek için bir araçtır. Fakat siyasetin yanında böyle güzide medya kuruluşları güzide STK'larla birlikte bunu başaracağız. Biz bunun için yola çıktık, sizlerin de bu katma değere vermiş olduğunuz emekten dolayı çok teşekkür ediyorum.'' diyerek beylikduzu.com.tr ve Lonca Medya mikrofonlarımıza konuştu. 

GÖRÜNTÜLÜ RÖPORTAJ İÇİN TIKLAYINIZ

GÖRÜNTÜLÜ RÖPORTAJ İÇİN TIKLAYINIZ