Yılmaz Vural Beylikdüzü'ne Geldi
A+ A-
6 Eylül 2018 Perşembe 12:06:16
8865 kez okundu.
Türk Futbol tarihinin efsane isimlerinden teknikdirektör Yılmaz Vural Barış ve Sevgi Buluşmaları Etkinliklerine katıldı. Lonca Medya standımızı ziyaret eden Vural, mikrofonlarımıza açıklamalarda bulundu. Türk Sinemasının emekçileri ile sohbet etti. Ses sanatçılarının eserlerine eşlik etti.

EFSANE TEKNİK DİREKTÖR BEYLİKDÜZÜ'NDE

Türk Futbolu'nun efsane Teknik Direktörlerinden Yılmaz Vural Lonca Medya standımızı ziyaret etti. 5.Beylikdüzü Barış ve Sevgi Buluşmaları Çardak Altı Sohbetleri'nde eğitim söyleşisinde Türk sporunun geleceği ile ilgili önemli bilgiler veren Yılmaz Vural söyleşi sonrası Lonca Medya standımızı ziyaret ederek bağlama eşliğinde Yeşilçam Sineması'na gönül veren Sinema emekçileriyle birlikte türkü söyledi.

Lonca Medya standımızda bizleri ziyaret ederek şereflendiren Yeşilçam Sineması'na gönül veren Sinema emekçileri Yeşilçam Sinemasında oyunculuk geçmişi olan Usta Teknik Direktör Yılmaz Vural ile buluştu. Lonca Medya mikrofonlarımıza konuşan Teknik Direktör Yılmaz Vural 5.Beylikdüzü Barış ve Sevgi Buluşmaları ile Türk Futbolu hakkında önemli değerlendirmelerde bulundu.

VİDEO GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

LONCA MEDYA 

www.beylikduzu.com.tr

www.beylikduzu.tv