Üçüde Sivaslı, Üçüde Sektörünün En İyisi
A+ A-
9 Mayıs 2018 Çarşamba 14:02:44
3597 kez okundu.
Kent ve Yaşam Ödül törenine kadılan Sivaslı üç büyük markanın yönetim kurulu başkanı GoldMaster Cenk Bora, Demir Grup Hamit Demir, Gülle Tekstil İsmail Gülle, Yeni nesil teknoloji yayın grubu Lonca Medya Yönetim Kurulu Başkanı Nurhayat Varol ve Genel Yayın Yönetmeni Durbey Duran ile bir araya geldi.

ÜÇÜ DE SİVASLI ÜÇÜ DE KENDİ SEKTÖRÜNÜN DEVİ

SİVASLI 3 BÜYÜK İŞ ADAMI YANYANA

Demir Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, Goldmaster Yönetim Kurulu Başkanı Cenk Bora, Gülle Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Gülle 14.kez düzenlenen Kent ve Yaşam Ödülleri Töreni'nde bir araya geldi.

Demir Romance, Demir Country, Demir Lavida, Ayışığı Halting Place ve Ayışığı Vadi Evleri gibi başta olmak üzere yurtiçi ve yurtdışı projeleriyle birlikte Demir İnşaat Sivasspor ve Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol Takımı gibi sponsorluklarıyla da bölgede büyük dikkat çeken ve son zamanlarda enerji sektörüyle ilgili çalışmalarıyla da dikkat çeken Demir Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, Elektronik ev aletleriyle büyük ün kazanan Türkiye'nin dev markalarından Goldmaster, Goldstar, Porio gibi markaları bünyesinde bulunduran Goldmaster Yönetim Kurulu Başkanı Cenk Bora, Gülle Tekstil Yönetim Kurulu başkanı işadamı ve İTKİP Başkanlığını uzun yıllar başarı ile yürütmüş sektörün başarılı işadamlarından ve tekstil diyince ilk akla gelen isim İsmail Gülle 14.sü düzenlenen Kent ve Yaşam Ödül Töreninde bir araya geldi.

14.KEZ DÜZENLENEN KENT VE YAŞAM ÖDÜL TÖRENİ

Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği’nin (YAPDER) 14’üncü Kent ve Yaşam Ödülleri, sahiplerini buldu. Daha yaşanabilir kentler için proje üreten kişi ve kurumları onurlandırmak ve cesaretlendirmek amacıyla bu yıl 14’üncüsü düzenlenen ‘Kent ve Yaşam Ödülleri’nin ödül töreni, Sultanahmet’te Armada Otel’de gerçekleştirildi.

Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) Başkanı Celal Toprak ve YAPDER Başkanı Mehmet Gözcü’nün iş birliğinde düzenlenen törene; Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu ve Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç’ın yanı sıra iş insanları, sivil toplum kuruluşları yöneticileri ve sanatçılar katıldı.

21 DALDA VERİLEN ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Gecede ‘Turizm ve Tanıtım Ödülü’, ‘Yerel Yönetim Ödülü’ ve ‘Akıllı Kent Ödülü’ başta olmak üzere 21 farklı dalda ödül verildi. Aralarında bilim insanları, kentleşme uzmanları ve sivil toplum kuruluşları önderlerinin yer aldığı 40 kişilik jüri tarafından belirlenen ödüller, bu alandaki en uzun soluklu etkinlik olarak gösteriliyor.

LONCA MEDYA KENT VE YAŞAM ÖDÜL TÖRENİ'NDE

Demir Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, Goldmaster Yönetim Kurulu Başkanı Cenk Bora, Gülle Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Gülle ve Ekonomi Gazeteci Derneği Başkanı Celal Toprak Lonca Medya Yönetim Kurulu Başkanı Nurhayat Varol ve Lonca Medya Genel Yayın Yönetmeni Durbey Duran ile geceyi değerlendirdi.

Ayrıntılar Lonca Dergisi Yeni Sayısında...

RESİMLER İÇİN TIKLAYINIZ

www.basin.press