İbrahim Günay'ın Mutlu Günü
A+ A-
1 Mayıs 2018 Salı 03:04:51
2537 kez okundu.
Bölgemiz işadamlarından Günpark A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Günay'ın oğlu Muhammet Günay Evlendi.

İBRAHİM GÜNAY'IN MUTLU GÜNÜ

Bölgemiz işadamlarından Günpark AŞ Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Günay'ın oğlu Muhammet Günay dünya evine girdi.

Beylikdüzü'nde özel bir düğün salonunda gerçekleşen düğünde davul-zurna eşliğinle halaylar çekildi, türküler söylendi, danslar edildi.

Düğüne AK Parti Milletvekili Mehmet Metiner, Avcılar Kaymakamı Hulusi Doğan, Beylikdüzü Belediye Başkan Yardımcısı Vedat Küçükali, Bizim Beylikdüzü Vakfı Başkanı Halis Kahriman, İBB ve Beylikdüzü Belediyesi Meclis Üyesi Seyithan İzsiz, Yeni Dünya Vakfı Genel Başkanı Mahmut Göksu, Gürpınar Belediyesi Eski Başkanı Velittin Küçük, Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürü Barış Yıldız, Beylikdüzü Belediyesi Meclis Üyesi Yavuz Demirci, MHP Esenyurt İlçe Başkanı Halil Kaval, Yeminli Mali Müşavir Muhammed Karabağ, DUYSİAD Genel Başkanı Ahmet Kızılöz ve birçok işadamı, siyasetçi, STK temsilcisi düğüne teşrif ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular. 

Lonca Medya olarak dünya evine giren Muhammet&Hatice Günay çiftine bir ömür boyu mutluluklar diler, Günay ailesini tebrik ederiz.

İşdünyası temsilcilerinin yoğun olarak katılım sağladığı düğün törenine katılamayan bir çok davetli ise çelenklerini gönderdi.

Beylikdüzü ilçesinde özel bir düğün salonunda gerçekleşen nikah töreninde gelin ve damadın nikah şahitliğini yapan AK Parti İstanbul 3. Bölge milletvekili Mehmet Metiner evlilik cüzdanını gelin hanıma takdim etti.

Ses sanatçıları bir birinden güzel eserlerini yeni evlenen çiftler için seslendirdi.

İşadamı İbrahim Günay konukları tek tek kapıda karşılayarak tebrikleri kabul etti.