Kadın ve Güç Derneği Yüreklere Dokunuyor
A+ A-
21 Nisan 2018 Cumartesi 17:42:10
2345 kez okundu.
Kadın ve Güç Derneği KADGÜÇDER Dernek merkezinde ''Kermes'' düzenledi

KADIN VE GÜÇ DERNEĞİ KERMES DÜZENLEDİ

Dernek Başkanlığını işkadını Fatma Duman'ın yaptığı Kadın ve Güç Derneği (KADGÜÇDER) dernek merkezinde ''Kermes'' düzenledi. Dernek merkezinde düzenlenen kermes açılışını Büyükçekmece AK Parti İlçe Başkanı Murat Çelik, KADGÜÇDER Başkanı Fatma Duman, TÜMKİAD Başkanı Nihat Tanrıkulu, İşadamı İbrahim Günay, Yaşar Çelebi ve dernek yöneticileri birlikte yaptı.

Kırık Kalplere, Mağdur Olmuş Yüreklere Dokunmak İstiyoruz

Açılış kurdelesi kesimi öncesinde dernek başkanı Fatma Duman yapmış olduğu teşekkür konuşmasında katılımcılara teşekkür ederek başladı. Anlamlı ve güzel bir günde, böyle kutsal bir günde bizimle beraber olduğunuz için çok teşekkür ediyoruz dedi. Dernek olarak bir yılını doldurduklarını ifade eden Duman, tek düşüncelerinin, tek hayallerinin, mağdur olan kadınlara, kırık kalplere, mağdur olmuş yüreklere dokunmak ve ellerini tutmak olduğunu ifade ederek, başarılı işlere hizmet ettiklerini düşündüklerini belirterek, Ankara'da temsilcikleri olduğunu, Adana ve İzmir'de de temsilcilikler açacaklarını belirtti. Türkiye'de kadın varsa, çocuk var, anne var, aile var, toplum var, millet var, hep beraber daha güzel hizmetler yapmak için hepinize teşekkür ediyorum dedi.

Her Zaman Onların Yanında Durmamız Gerekiyor

Büyükçekmece AK Parti İlçe Başkanı Murat Çelik ise yapmış olduğu konuşmasında başkan ve yönetim kurulu üyelerine yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Kadınlarımız bizlere Allah'ımızın emanetleridir.Her zaman onların yanında durmamız gerekiyor. Bundan sonrada hayırlı çalışmaların devam etmesini diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun dedi.

Canlıların En Güzeli, En Özeli İnsanoğlu

Tümkiad Başkanı Nihat Tanrıkulu ise yapmış olduğu konuşmasına dernek başkanı Fatma Duman ve yönetim kurulunu kutlayarak başladı. ''Yer yüzünü yaradan yüce rabbim, her canlı ölümü tadacak misali, canlıların içerisinde en güzeli, en özeli insanoğlu, insanoğlu'nun içerisindede dünya'da elhemdülüllah müslümanlar çok önemli, bizler Allah'ımıza, Kuran'a, Peygamber'imize inanan insanlar olarak biliyoruz ki, mazlumların ve yoksulların yanında olmamız lazım. Dünya'nın lideri, mazlumların lideri sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın dünya'da gerçekten müslümanların içerisinde, müslümanlığın özellikle islam dininin ne kadar yoksullara ve mazlumlara yakın olduğunu biliyoruz. Bu nedenle ben dernek başkanımız Fatma Duman ve arkadaşlarını kutluyorum. Bu insanların ve bu çocukların yanındasınız. Cennetin kapısında öyle inanıyorumki, sizi ve burda emek veren tüm arkadaşlarımıza birgün gelecek şahitlik edecekler ne mutlu size sözleriyle konuşmasını tamamladı.

Çorba'da Bir Tuzumuz Olsun İstedik

KADGÜÇDER Sekreteri Jale İYEM yapmış olduğu konuşmasında, Kadın ve Güç Derneği olarak bir yıl önce çıkmış oldukları yolda, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının koruması altında bulunan çocuklar için bizlerinde çorbada bir tuzumuz olsun istedik. Her zaman onlara bir güç olarak, bir destek olarak, arkalarında durmayı, yanlarında durmaya ve onların her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için başkanımız başta olmak üzere arkadaşlarımızla can pare olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Allah kermesimizi hayırlı kılsın, katılım sağlayan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum dedi.

Dernek yönetimi tarafından hazırlanan yiyecekler, giyim ürünleri, el emeği ürünler ise kermese katılım sağlayan işadamları ve katılımcılar tarafından satın alındı.

LONCA MEDYA 

www.beylikduzu.com.tr

KADGÜÇDER BAŞKANI FATMA DUMAN GÖRÜNTÜLÜ RÖPORTAJ

ETKİNLİK GÖRÜNTÜLERİ VE RÖPORTAJLARI 

RESİMLER İÇİN TIKLAYINIZ