Meral Akşener Beylikdüzünde
A+ A-
16 Nisan 2018 Pazartesi 23:15:04
2489 kez okundu.
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Beylikdüzü İyi Parti İlçe Teşkilatı Açılışını Gerçekleştirdi.

İYİ PARTİ BEYLİKDÜZÜ İLÇE TEŞKİLATI

İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI MERAL AKŞENER'İN KATILIMI İLE AÇILDI


Akşener Beylikdüzü'nde Çoşkuyla Karşılandı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener İYİ Parti Beylikdüzü İlçe Başkanlığı'nın açılışında büyük bir çoşkuyla karşılandı. 

İYİ Parti Beylikdüzü İlçe Başkanlığı Merkezi, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in katılımıyla açıldı. Adnan Kahveci Mahallesi'nde bulunan İYİ Parti Beylikdüzü İlçe Başkanlığı Merkezinin açılışı için tören düzenlendi. Düzenlenen törene Genel Başkan Meral Akşener ile birlikte parti yöneticileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. İYİ Parti Beylikdüzü İlçe Başkanlığı Merkezi'nin açılışında bando gösterisi ve Sanatçı Ahmed Ahmedov'un gösterisi ilgi çekti. Açılışa katılan vatandaşların açtıkları dövizler ilgi çekti. İlçe Başkanlık Merkezi önünde halka seslenen Meral Akşener çarpıcı açıklamalarda bulunarak çok sayıda vatandaşın sevgi seliyle karşılaştı. Atanamayan öğretmenlerle ve eğitim sistemi ilgili sıkıntılara değinen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener istihdam sorunlarının çözümü hakkında konuştu. Türkiye'nin iktisadi sorunları, uyuşturucu sorunu, işsizlik sorunu ve gençlerin ümitsizliğiyle ilgili sorunlardan bahsederek iktidarın politikalarını sert bir dille eleştirdi. Şeker fabrikalarının iktidara yakın isimlere satılarak özelleştirilmesi'nden, hükümetin iç ve dış politikada yaptığı hatalara değinen Akşener'e Beylikdüzü halkı sevgi gösterilerinde bulundu.

Lonca Medya ve www.beylikduzu.com.tr mikrofonlarımıza konuşan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ''İlçe teşkilatımızı açtık, yerel basınla sabah kahvaltı ettik. Sizler oraya teşrif ettiniz, şereflendirdiniz. Yerel basınımıza şahsınızda teşekkür ediyorum. Aynı zamanda sizin şahsınızda Beylikdüzü'nde yaşayan herkese sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum. Teşekkür ederim bu fırsatı tanıdığınız için.'' diyerek düşüncelerini ifade etti.

İYİ Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı Abdullah Gökçe ''Beylikdüzü İYİ olacak, İstanbul İYİ olacak, Türkiye İYİ olacak'' diyerek İlçe Başkanlığı Merkezinin açılışında yalnız bırakmayan Beylikdüzü halkına teşekkür etti.

Lonca Medya 

www.beylikduzu.com.tr

AÇILIŞ PROGRAMI RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI MERAL AKŞENER İLE RÖPORTAJ

İYİ PARTİ BEYLİKDÜZÜ İLÇE BAŞKANLIĞI AÇILIŞ PROGRAMI GÖRÜNTÜLERİ