Abdullah Teber'e Destek Hızla Büyüyor
A+ A-
22 Mart 2018 Perşembe 14:13:54
2335 kez okundu.
Abdullah Teber'e İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nden Seçim Öncesi Büyük Destek

TEBER'E DESTEK HIZLA BÜYÜYOR

Yaklaşan İstanbul Ticaret Odası seçimleri öncesi İTO Başkanlığına adaylığını koyan Rosti Tebplast Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Teber İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nden 30'un üzerinde başkan ve birçok etkin işadamıyla kahvaltıda bir araya geldi.

İTO Başkanlığına adaylığını koyan Rosti Tebplast Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Teber bölgeye değer katan, ekonomik anlamda dış ticaret kapasitesini yükselten, kalkınmada büyük rolü olan ve genel anlamda istihdamı yükselten İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nden 30'un üzerinde başkan ve birçok etkin sanayici işadamıyla kahvaltıda bir araya geldi.

İstanbul Ticaret Odası Başkan adaylığı yolunda Abdullah Teber'e destek amacıyla sabah kahvaltısı programına gelen işadamları seçim öncesi düşüncelerini ifade etti. Programda İkitelli Organize Sanayi Bölgesi gibi Türkiye'nin kalkınmasında önemli rolü olan bir bölgenin en etkin işadamlarıyla ve başkanlarıyla bir arada olmanın mutluluğunu yaşadığını belirten Rosti Tebplast Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Teber yaklaşan İstanbul Ticaret Odası seçimlerinde İTO seçimlerinde oy kullanma oranın düşük olduğuna vurgu yaptı. Başkan olması halinde yapacağı uygulamalardan en önemli ilkinin üye aidatlarını kaldırmak olduğunu söyledi. İTO'nun kaynak yaratmak için en geniş imkanlara sahip olduğunu belirten, yüzbinlerce bahtsız üyenin İTO'dan doğru dürüst hiçbir şekilde hizmet alamadığını aktaran Abdullah Teber 2023 için çok önemli hedefleri olan Türkiye'nin çağdaş vizyonuna uygun, şeffaf ve demokratik bir yönetim anlayışının vakit geçmeden devreye girmesinin zorunlu olduğunun altını çizerek katıldığı birçok televizyon programında ifade ettiği gibi İTO'ya kayıtlı herkesi mutlaka ama mutlaka oyunu kullanmaya davet etti.