Müşterilerimiz Başaramadıkça Biz Başaramayız
A+ A-
14 Şubat 2018 Çarşamba 14:13:40
3270 kez okundu.
Farkında Mısınız? Evde, Ofiste, Giyimde Kısacası Hayatın Her Anında Ürünlerinin Kalitesiyle Sizi Saran Biri Var!

MÜŞTERİLERİMİZ BAŞARAMADIKÇA BİZ DE BAŞARAMAYIZ 

Her gün, evde yada ofiste, varlığının farkında olmasak bile, etrafımız DEPAR ürünleriyle çevrilmiş durumdadır. Bunun sebebi firmamızın üretmiş olduğu ürünlerin döşemelik, oto döşemelik giyim, ayakkabı, çanta ve aksesuar yapımında kullanılan en önemli bileşenlerden biri olmasıdır.

Depar Deri 1981 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, dünyanın en önemli kapsamlı ve koagule suni deri ile flok üreticisidir. 30 bin m2 lik alan üzerine kurulu olan modern üretim merkezi, ileri teknolojile donatılmış ar-ge laboratuarlarıyla yetişmiş insan gücüyle, satış ve satış sonrası hizmet anlayışıyla sektöründe Türkiyenin gurur kaynağıdır. Yüksek teknolojinin hakim olduğu ve teknolojisini her gün geliştiren Depar, hakiki derinin en yakın ve gerçekçi muadili olan koagule suni deriyi 1993 yılında ilk kez Türk piyasasına tanıtmıştır.

Teknolojik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Depar Deri, üretim kalitesi, rekabetçi fiyatları, yüksek üretim kapasitesi ve yeni ürün geliştirme özellikleri nedeniyle müşterileri tarafından tercih edilen bir iş ortağıdır. Depar, sahip olduğu güçlü ve dinamik satış-pazarlama takımıyla Türkiye ve dünya pazarlarında lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Başta avrupa ülkeleri olmak üzere tüm dünya ülkelerini potansiyel pazar olarak gören Depar, yatırımlarını bu anlayışla şekillendirmektedir. Bu doğrultuda üretiminde ISO 9001-2000 kalite standardını uygulamanın yanı sıra SATRA Technology Centre ve VF Flockindustrie gibi seçkin uluslararası kuruluşlarında üyesidir.

Dünya Deri döşemelik, giyimlik, ayakkabılık, çantalık, terlik ve promosyon ürünleriyle dünya pazarlarında alanlarında lider olan firmalarla çalışmaktadır. Endüstriyel ve seri üretimler yanında uzman çalışanlarıyla Depar, müşterilerine butik çözümlerde getirebilmektedir. Bu nedenle müşteri ihtiyaçlarına daha hızlı cevap verebilmek amacıyla Türkiye başta olmak üzere potansiyel gördüğü ülkelerde satış-pazarlama ofislerini ve mağazalarını faaliyete geçirmeye başlamıştır. Bu ofis ve mağazalarla mevcut iş ortaklarımıza daha iyi ve daha hızlı hizmet vermek amaçlanırken, yeni müşterilere de Depar çözüm olanakları hakkında bilgiler sunmaktadır.

Günümüzde firmalar zorlu bir rekabet ile karşı karşıya bulunmaktadır. Firmalar bu rekabetçi ortamda başarılı olmak için müşteri ve pazarlama odaklı bir anlayış benimsemelidirler.

Depar olarak, bizim tamamen benimsediğimiz bu anlayış doğrultusunda, müşterilerimizi iki ana rekabetçi avantaj sunmaktayız. Bunlardan birincisi yeni ürünler ve servisler yaratarak müşterilerimizi rakiplerikinden daha farklı ve daha rekabetçi kılmaktır. İkincisi ise müşterek kazançlar sağlayabilmek için müşterimize daha yakın olmak ve onlara bütünleyici ilişkiler kurmaktır. Bu nedenle organizasyonumuz kendisini mutlak bir şekilde müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerini anlamaya ve bunları rakiplerden daha iyi şekilde karşılamaya adanmıştır.

Bizim ürünlerimizi ister ayakkabı, ister çanta, ya da kompleks hava teknolojilerinde kullanın, size varolduğunuz pazarlarda başarıyı yakalamanızda yardımcı olmak için hep yanınızda olacağız. Bütün bu felsefeyi oluşturmuş olduğumuz sloganımız çok güzel bir şekilde yansıtmaktadır. ‘’Müşterilerimiz Başarmadıkça Biz Başaramayız’’

 

FARKINDAMIZINIZ?

EVDE, OFİSTE, GİYİMDE KISACASI

HAYATIN HER ANINDA

ÜRÜNLERİNİN KALİTESİ İLE

SİZİ SARAN BİRİ VAR !

Sürekli gelişen teknoloji ve yeni taleplerin çeşitliliğini her zaman dikkate alan Depar Deri Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş bünyesinde bulundurduğu 2 adet tam donanımlı AR-GE laboratuarıyla profesyonelliğini bir kez daha ispat etmektedir. AR-GE Laboratuarlarımız sürekli yen iürünler geliştirmeyi amaç edinmiş, en son teknolojiye sahip ve yeni ihtiyaçlara en kısa sürede cevap verebilecek bir anlayışla hizmet vermektedir. Firmamız, üretilen ürünlerin fiziksel ve kimyasal özelliklerini sürekli olarak laboratuar ortamında takip etmektedir. Yeni ürünlerin tasarımı tamamen dijital ortamda yapılmakta ve gerekli şartlar sağlandıktan sonra müşteri ile buluşturulmaktadır. Şirketimiz, test ve yeni AR-GE çalışmaları esnasında SATRA Technologies ve VF müşteri memnuniyeti perspektifinde, ürün test kriterleri ve spesifikasonları ile tedarikçisi olduğumuz sektörleri de sürekli olarak bilgilendirmekteyiz.

Deri Döşemelik

Döşemelik sektöründe Depar Deri'nin yaratmış olduğu belirgin fark; ev ve ofis mobilyası uygulamaları için dünyadaki tasarımları, modayı takip ederek kendi özgün tasarımları ile koleksiyonlarını oluşturmasıdır. 1998 yılından beri floklu döşemelik ürünleri sunan Depar A.Ş. yaptığı doğru yatırımlar ile kapasitesini sürekli artırıp ürün çeşitliliği ve müşteri portföyünü genişletmektedir. Müşteri portföyünün tercih ettiği talep kriterleri doğrultusunda yanmazlık, antistatiklik, kir iticilik gibi üstün özelliklerin yanı sıra koruyucu ve dayanıklılığı artırıcı finisaj işlemleri uygulanarak ürünlerinin kalitesi arttırılabilir. Sonuç olarak Depar ürünleri uzun yıllar sorunsuzca kullanılabilir.

Süet Döşemelik

Depar’ın suet ürünleri döşemelik sektörü için biçilmez bir kaftandır. Ürünlerimiz amacına uygun perofromans göstermeleri yanı sıra hem cazibeli hem de kullanım açısından pratiktir. Günümüzde müşterilerimizin ev mobilyalarından beklentileri arttığı için firmamız da bu beklentilere cevap verebilmek adına kire dayanıklı ve kullanımı kolay olan değişik renklerde ürünler tasarlamaktadır. Amacımız yüksek kalite, görünüş ve yumuşaklıkta ürünler tasarlayarak ihtiyaçları birbirinden tamamen farklı olan müşterilerimizi bile tatmin etmektir.

Mobil Döşemelik

 

Kaliteyi, güvenli konfora dönüştürün. Araç üreticileri için iç donanımdaki kalitenin tartışılmaz bir önemi vardır. Depar Deri kalitesi, tecrübesi ve iddiası ile tanınan Mercedes-Benz, Otoyol-Iveco, Hyundai, Temsan gibi üreticilerin tercihi olmaktadır. Firmamız; kara, hava, deniz ve raylı ulaşım yolu taşıtları için özel olarak ürettiği ürünlerde müşteri portföyünün tercih ettiği talep kriterleri doğrultusunda ev döşemelik grubumuzda olduğu gibi yanmazlık, antibakteriyerlik, kir iticilik gibi üstün özelliklerinin yanı sıra koruyucu ve dayanıklılığı artırıcı finisaj işlemleri uygulayarak ürünlerinin kalitesini arttırıp uzun yıllar vermiş olduğu hizmetten memnun olan müşteri devamlılığını sağlayıp, yeni müşterilerini de portföyüne katmayı başarı ile gerçekleştirmektedir. Yirmi beş yıllık deneyimi ile Depar Deri yüksek teknolojiye yaptığı yatırımlarla, sektörüne yeni ürünler geliştirmeye devam edip, ürünlerini müşterileri ile yerinde ve direct satış hizmeti sunarak buluşturmaktadır.

Giyimlik

Hayatınızı kaplayan Depar Deri, çeşitli kalitelerde suni deri ve flok giyimlikleri ile de yerli ve yabancı hazır giyim sektörüne tedarikçilik yapmaktadır. Kullanımı oldukça Pratik olan, yıkanılabilir özelliği ile gerçek deriden yapılmış ürünleri aratmadığı gibi, çok daha fazla renk ve desen olanağı da sunmaktadır.

Çantalık

Elinizin altındayız… Günlük hayatın vazgeçilmezleri arasında olan çantaları kaplayarak, Türkiye’de Vakko çanta, cüzdanları, dünyada ise Samsonite çanta ve bavullarının ana tedarikçiliğini yapan Depar Deri, yeni ürün tasarımlarını dijital ortamda hazırlayıp, farklı zevklere hitap eden zengin çeşitlilikteki ürünlerini her sezon müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Aksesuarlık

Şıklığı tamamlar, estetiği kaplar… Görselliğin estetikle mükemmel bir uyum içerisinde olduğu ve sınırının olmadığı çağımızda, günlük hayatın zorunlu ihtiyacı haline gelen şıklık, Depar Deri ile bütünleşerek aksesuarlık malzemelerinde üst görünümlerini süslüyor. Depar Deri, ciltli termoaktif ajandalıkları, kemerlikleri, cüzdan, mousepadlikleri, mücevher kutuları gibi aksesuarlıkları estetiklere sararak, yerli ve yabancı pek çok promosyon firmasının tercihi olmuştur.

Ayakkabılık & Terlik

Sihirli adımlar… Modanın en hızlı değişen, çeşitliliği en fazla ürünüdür ayakkabı ve terlik. Her sezon yüzlerce renk ve sayamayacağımız çeşidi ile monte, bantlı, enjeksiyon, ev tipi sabo tipi gibi terliklerin, sayalık, kıvırmalık, biyelik ve şiltelik tamamlayıcılarını, yüzlerce renk, desen ve finisajlarla üreten, müşterilerimizin vazgeçilmez tedarikçisiyiz. Hayatınızı saran Depar Deri olarak bu alanda dünya markası olmanın sırrı; yıllara dayanan tecrübemizi, ürünü işleyecek olan ustası ile empati kurma sezgimizi, teknik ve görsel özelliklerle birleştirmemizdir. Her sezon gelişmeleri takip ederek en son teknolojiyi kullanarak yarattığımız ayakkabılık ve rerliklerle, P.U., P.V.C ve koagüle ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Siz hayalinizdeki renk ve desenleri bizimle paylaşın, biz de hizmetimizle hayallerinizi sihirli adımlara dönüştürelim…

Haberin ayrıntılarını Lonca Hayat Dergisi sayfalarından okuyabilirsiniz...