Abdullah Teber'den Dernek Ziyareti
A+ A-
10 Şubat 2018 Cumartesi 15:03:09
2395 kez okundu.
İTO Başkan Adayı Abdullah Teber Beylikdüzü Kars-Ardahan-Iğdır Dernek Başkanı Temel Altıntaş ve Yönetim Kuru ile Bir Araya Geldi

İstanbul Ticaret Odası Başkan Adaylığı ile son günlerde dikkat çeken Abdullah Teber Beylikdüzü Kars-Ardahan-Iğdır Dernek Başkanı Temel Altıntaş ve Yönetim Kuru ile Beylikdüzü Kars-Ardahan-Iğdır dernek merkezinde bir araya geldiler.

Lonca Medya mikrofonlarımıza konuşan Beylikdüzü Kars-Ardahan-Iğdır Dernek Başkanı Temel Altıntaş, ''Abdullah Teber ağabeyimiz çok kıymetli bir büyüğümüzdür. Derneğimizin kuruluşunda önemli katkıları vardır. O günden bugüne derneğimizin abisidir, ileri gelen bir büyüğüdür. Biz kendisini çok seviyor, sayıyoruz. Derneğimize bugüne kadar vermiş olduğu katkılardan dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Abdullah Abi, Beylikdüzü'nü çok iyi bilen bir abimiz. Çok eski zamanlardan beri bu ilçede yaşıyor. O yüzden bu ilçedeki önemli değerleri, önemli STK'ları ve kuruluşları çok iyi bilen birisi. O yüzden de Beylikdüzü'nün en kıymetli, en önde gelen STK'larından birini ziyaret etmiştir. Kendisine teşekkür ederiz. Derneğimizde çeşitli işkollarından iş adamlarımız var, şirket sahipleri var ve biz Abdullah Teber'e sonuna kadar destek vereceğiz. Derneğimiz ve derneğimizdeki iş adamları adına kendisine teşekkür ediyorum. Çünkü bizler bugüne kadar şirketlerimiz vardı ama hiçbir şekilde böyle bir organizasyona katılmadık, bilgimiz dahilinde de değildi. Bizim ufkumuzu açtı. Hem seçimlere katılmamız için bizleri yönlendirdi. Bu anlamda yine bize katkı sunmuş oldu. Biz Beylikdüzü Kars-Ardahan-Iğdır Derneği olarak Abdullah Teber abimizin sonuna kadar yanındayız, desteğimizi esirgemeyeceğiz, hep yanında olacağız.'' diyerek düşüncelerini ifade etti.

Beylikdüzü Kars-Ardahan-Iğdır Derneği'ni ziyaret eden Tebplast Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Teber, ''Sevgili Başkan son derece nazik bir şekilde bugünün anlamını, bugünün değerini ifade ettiler. Gerçekten mahçup olduğumu söyleyebilirim. Kendisi çok güzel sözlerle birlik ve beraberliğimizi ifade etti. Kendisine bir teşekkürü huzurlarınızda bir borç bilirim. Başarılarının devamını diliyorum. Beylikdüzü Kars-Ardahan-Iğdır Derneği dediğiniz zaman son derece önemli bir kurumdan bahsediyoruz. Birlik beraberliği sağlamış, çalışmalarında başarılı olmuş, çok önemli işadamları çıkartmış ve bölgenin insanları buradada varlıklarını ortaya koymuşlardır. Bölgenin bence önemli noktalarından birinde bu mekanı hayata geçirmişler, bu derneğimizin önünü açmışlardır. Bu da derneğin başarılı çalışmalar yürüttüğünün bir göstergesidir. Biraz önce başkanımın da ifade ettiği gibi ben zaten Kuzey Kafkas kökenli biri olarak oldum olalı Kars, Ardahan ve Iğdır insanına karşı sempatim sonsuzdur. Onların yanında olduğumu zaten kendileri de ifade ettiler. Hayatımın sonuna kadar onlarla birlikte birlik ve beraberlik içerisinde bu beldede yaşamımızı devam ettirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ayrıca İstanbul Ticaret Odası için çıktığımız bu önemli görevde, kutsi görevde yardım edeceklerini ifade ettiler. Bu da beni ayrıca mutlu etmiştir. Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum.'' diye konuştu. 

Beylikdüzü Kars-Ardahan-Iğdır Derneği Yönetim Kurulu sabah kahvaltılı toplantısına katılan Teber, dernek yönetim kuruluna İstanbul Ticaret Odası seçimleriyle ilgili bilgilendirmede bulundu. İstanbul Ticaret Odası'na kayıtlı her iş adamının oyunu mutlaka kullanması gerektiğini belirtti. 400.000'in üzerinde üyesi olan İstanbul Ticaret Odası'nın oy kullanmadaki oranının ise geçtiğimiz seçimlerde 19.000-20.000 civarında olduğuna ve üye sayısına göre oy kullanma oranının çok düşük olduğuna vurgu yaptı. Herkesi oyunu kullanmaya davet etti.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ

LONCA MEDYA

www.beylikduzu.com.tr

Zirvedeki 100 İnsan