AK Parti İlçe Başkanı Av.İsmail Damat Lonca Medya'ya Ziyaret Gerçekleştirdi
A+ A-
8 Şubat 2018 Perşembe 21:15:58
2651 kez okundu.
Beylikdüzü AK Parti İlçe Başkanı Av.İsmail Damat ve İlçe Teşkilatı Lonca Medya Ajansımızı Ziyaret Etti

AK PARTİ BEYLİKDÜZÜ İLÇE BAŞKANI AV.İSMAİL DAMAT VE EKİBİ

LONCA MEDYA AJANSIMIZI ZİYARET ETTİ

Beylikdüzü AK Parti ilçe başkanı Av.İsmail Damat ve yönetim kurulu üyeleri Lonca Medya Ajansımızı ziyaret etti. Beylikdüzü ilçemizde başlatmış olduğumuz Zirvedeki 100 Projemiz (Yuz1Yuz) ile ilgili ayrıntılar üzerine istişare ederek, bilgilendirmede bulunduk.

Beylikdüzü'nde Birlikte Hayatı Yaşıyoruz

Lonca Medya mikrofonlarımıza konuşan Beylikdüzü AK Parti İlçe Başkanı Av.İsmail Damat, ''Lonca Medya'ya bizleri ağırladığı için teşekkür ediyorum. Biz bugün AK Parti Beylikdüzü İlçe Teşkilatı olarak teşkilatımızdaki görevli arkadaşlarımız ile birlikte Lonca Medya'nın merkez ofisine ziyarette bulunduk. Ziyaretimizin tabiki maksadı ilçemizde görev yapan ilkeli, objektif, dürüst, iyi niyetli bir medya ajansı olarak gördüğümüz Lonca Medya'yı yerinde ziyaret etmek istedik. Bu süreçte biz göreve geldikten bu yana 2 yıl geçti. 2 yıl içerisinde birçok toplumsal olaya birlikte şahitlik ettik, bu süreçte 15 Temmuz'u geride bıraktık ve ardından 16 Nisan referandumunu gerçekleştirdik. Birçok olay yaşadık. Kongrelerimiz oldu, şu an hala bir kongre sürecindeyiz. Beylikdüzü'nde birlikte hayatı yaşıyoruz. Bu çerçevede iyi yönlendirmelerinizle ve ilkeli habercilik anlayışınızla desteklerinizden dolayı teşekkür etmek, plaketinizi takdim etmek ve daha yakından tanışabilmek için geldik. Biz hoş gelmiştik, çok hoş bulduk. İyi niyetli, güzel karşılamanızdan dolayı teşekkür ederiz. Sizlere başarılar diliyoruz. Burada sizin projelerinizle ilgili istişare etme fırsatı da bulduk. Özellikle Nurhayat Varol hanımefendiyi tebrik ediyorum, 'Beylikdüzü'ne Gönül Veren YÜZ1YÜZ' projesi ile ilgili başarılar diyorum. Lonca Medya her şeyin en iyisine layık diye düşünüyorum. Tebrik ediyorum.'' diyerek düşüncelerini ifade etti.

Ziyaret sonrası Beylikdüzü AK Parti İlçe Başkanı Av.İsmail Damat ve yönetimi tarafından hazırlanan plaket Lonca Medya Yönetim Kurulu Başkanı işkadını Nurhayat Varol ve Genel Yayın Yönetmeni Durbey Duran'a başkan Damat tarafından takdim edildi.

LONCA MEDYA

www.beylikduzu.com.tr

VİDEO GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Lonca Medya ve www.beylikduzu.com.tr 'de gerçekleşen ziyaret sonrasında AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı Av.İsmail Damat Lonca Medya mikrofonlarımıza değerlendirmede bulundu.

VİDEO GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Zirvedeki 100 İnsan