Baba Döner Beylikdüzü'nde Açıldı
A+ A-
3 Şubat 2018 Cumartesi 15:22:54
3603 kez okundu.
Baba Döner Beylikdüzü Şubesi Açılışı Gerçekleşti. Beylikdüzü Kaymakamı Mehmet Okur ve AK Parti İlçe Başkanı Av.İsmail Damat ve Katılımcılar Açılışı birlikte gerçekleştirdi.

BABA DÖNER BEYLİKDÜZÜ'NDE

İstanbul'un birçok semtinde şubesi bulunan Baba Döner, 53.şubesini Beylikdüzü'nde açtı.

1988 yılında ilk şubesini açan ''Baba Döner'' şube sayısını her geçen gün artırarak devam ettiriyor. Kendine has özel organik sosu eşsiz lezzetiyle büyük beğeni toplayan ''Baba Döner'' yeni şubesini Beylikdüzü Büyükşehir Mahallesi Cumhuriyet Caddesi, Şenemekevler Ata Center Çarşı No.21 Beylikdüzü adresinde açtı. Baba Döner profesyonel yönetimi, tecrübeli kadrosu, kurumsal yapısı ile yatırımcıya güven teşkil eden bir marka olarak göze çarpıyor.

Beyaz ette fark yaratmayı kendisine amaç edinmiş, hijyen, kalite ve sağlık standartlarını her zaman göz önünde bulunduran bir marka olarak İstanbul'un birçok ilçesinde tüketicilerin tercihi olmayı başarmıştır.

BABA DÖNER'E YOĞUN İLGİ

Beylikdüzü Kaymakamı Mehmet Okur, Beylikdüzü AK Parti İlçe Başkanı Av.İsmail Damat ve bölge işadamlarının da katıldığı şube açılışı yoğun ilgi gördü. Baba Döner'in Beylikdüzü şubesi Beylikdüzü Kaymakamı Mehmet Okur, AK Parti İlçe Başkanı Av.İsmail Damat ve işletme sahipleri ile birlikte kurdele kesilerek açıldı. Dönerin Babası olarak İstanbul'da adını duyuran Baba Döner'in Beylikdüzü şubesi açılışta halk tarafından yoğun ilgi gördü.

AÇILIŞ VİDEO VE RÖPORTAJLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Beylikdüzü Kaymakamı Mehmet Okur, Beylikdüzü AK Parti İlçe Başkanı Av.İsmail Damat ve İşletme yöneticileri Baba Döner Açılışını birlikte yaptı.

Baba Döner Beylikdüzü Şubesi Barış Mahallesinde Açıldı. Et ve Tavuk Döner olarak birlikte hizmet veren işletme açılışına katılımda yoğun oldu.

Bugün açılışı gerçekleştirilen Baba Döner açılışında ilk döneri Beylikdüzü AK Parti İlçe Başkanı Av. İsmail Damat yaparak, işletme sahiplerine hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Baba Döner Açılışına Motorsiklet tutkunları birlikte katılım sağlayarak, renkli görüntülere sahne oldular.

Baba Döner Beylikdüzü Şubesi Açılışına Bölgemiz siyaset ve iş dünyası temsilcileri Beylikdüzü Kaymakamı Mehmet Okur ile birlikte katılım sağladılar.

Baba Döner Beylikdüzü Şubesi işletmecileri Lonca Medya ve www.beylikduzu.com.tr mikrofonlarımıza Baba Döner hakkında bilgilendirmede bulundular.

Baba Döner 53.Şubesini Beylikdüzü ilçesine açan Baba Döner markası kurucusu işadamı Nezir Tel Baba Döner ile ilgili Lonca Medya mikrofonlarımıza açıklamalarda bulundu.

Lonca Medya Yönetim Kurulu Başkanı işkadını Nurhayat Varol Baba Döner Açılışına katılarak, işletme sahiplerine hayırlı olsun dileklerinde bulundu...

Açılış görüntüleri ve daha fazlasını Lonca Medya ve www.beylikduzu.com.tr farkıyla sitelerimizden ve yayınlarımızdan takip edebilirsiniz.

BABA DÖNER FİRMA BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

BABA DÖNER AÇILIŞ VİDEOLARI VE RÖPORTAJLAR

Zirvedeki 100 İnsan