31. Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi Çok Konuşulacak
A+ A-
13 Ocak 2018 Cumartesi 19:42:00
2894 kez okundu.
31. Tüketici zirvesini bu yıl Lonca Medya ile birlikte yapılacağını belirten Lob’in Turkey Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Ustaoğlu Lonca Medya Yönetim Kurulu Başkanı Nurhayat Varol ve Genel Yayın Yönetmeni Durbey Duran ile bir araya gelerek Çırağan Saray’da 31.kez gerçekleşecek zirvenin ayrıntıları Üzerine değerlendirmede bulundular.

31. ULUSLARARASI TÜKETİCİ KALİTE ZİRVESİ ÇOK KONUŞULACAK

31.Tüketici Zirvesini bu yıl Lob’in Turkey ve Lonca Medya işbirliği ile gerçekleşiyor. 

31. Tüketici zirvesini bu yıl Lonca Medya ile birlikte yapılacağını belirten Lob’in Turkey Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Ustaoğlu Lonca Medya Yönetim Kurulu Başkanı Nurhayat Varol ve Genel Yayın Yönetmeni Durbey Duran ile bir araya gelerek Çırağan Saray’da 31.kez gerçekleşecek zirvenin ayrıntıları Üzerine değerlendirmede bulundular.

LOB'IN Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Ustaoğlu'nun öncülüğünde her yıl gerçekleştiren Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi bu yıl çok konuşulacak.

30.ULUSLARASI TÜKETİCİ ZİRVESİ'NDE NELER OLDU?

30 Yıldır devam eden Tüketici Zirvesi geçtiğimiz yıl Sosyal Medya ve Yeni Trend Tüketici konularını işledi. Beşiktaş Çırağan Palece Kempinski Salonunda Siyaset, Sivil Toplum Kuruluşu, İş Dünyası ve Markalar ile birlikte Sanat camiasının en başarılı olanlarının bulunduğu törende Lob’in Turkey Special Quallty Awards’takdim edildi.

30. Uluslararası Tüketici Zirvesi 30 Mart 2017 günü Çırağan Sarayı'nda Lobin Turkey Başkanı Fahri Ustaoğlu’nun açılış konuşmasıyla başlamıştı.

30.Uluslararası Tüketici Zirvesinin sunuculuğunu Metin Yıldız ve Kimya Gökçe Aytaç yaptı. Yurtiçi ve yurtdışından önemli konukların katıldığı 30.Uluslararası Tüketici Zirvesi dünyanın en gelişmiş 10 ekonomisinden biri  olma yolunda ilerleyen ülkemizin imalat ve hizmet sektöründe kalite adına gelmiş olduğu yeri kamuoyuyla paylaştı.

Uluslararası pazarlarda marka ve sosyal tüketici gibi konuların uzmanları tarafından tartışılan bu zirvede Londra Soutwark counciler Sunil Chopra, Londra  Southbank Üniversitesi Rektörü  Prof.Dr.Ali Bayyati, Vali Orhan Öztürk, Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, Star Gazete Genel Yayın yönetmeni Nuh Albayrak,  İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. İlhan Yaşar Hacısalihoğlu gecenin baş misafirleriydi.

Gece de yılın en iyi erkek pop sanatçısı  Emre Kaya , ayrıca ödül olan Tuğçe Aral, Mahmut Orhan ,Burak Yeter ,Ozan Güler , Bekir Aksoy ,Tuğçe Sarıkaya ,Nilay Dorsa, Işıl Açıkkar, Gökay Kalaycıoğlu, Metin Saygın ,Semih Varol  gibi birçok ünlü isimde ödül alanlar arasındaydı. Lonca Medya sosyal medya ödülünü Nurhayat Varol aldı.

31.ULUSLARARASI TÜKETİCİ ZİRVESİ'NDE DÜNYAYI NE BEKLİYOR?

31. Uluslararası Tüketici Zirvesi geçmişten gelen büyük birikimiyle iş, ekonomi ve siyaset dünyasının ''En''lerine ödül verecek, yepyeni bir organizasyonla gündemde çok konuşulacak. Türkiye ve Dünya ekonomisinin ''En''lerinin, Dünya politikası ''En''lerinin, Sanat'ın ''En''lerinin bir araya geldiği bu zirve 2018'in en çok konuşulan zirvesi olarak Dünya gündemine oturacak. Dünya endüstrisine, ekonomisine yön verecek konuşmaların yapılacağı bu zirvede işini iyi yapan ve işinin ''En''i olan herkes bir araya gelecek. 31.Uluslararası Tüketici Zirvesi 30 yıllık birikiminin vermiş olduğu güçle geleceğin konuşulduğu, bugünün ''En''lerinin geleceği tasarladığı bir zirve olarak yepyeni bir organizasyonla, Türkiye ve Dünya gündeminin sürpriz ''En''leriyle çok konuşulacak. 27.Uluslararası Tüketici Zirvesi'ne Avrupa Diplomatlar Birliği Genel Başkanı Gunther Meinel'in geldiği bu zirvede bu yıl Dünya gündeminde çok konuşulan bir isim merakla bekleniyor.

Bugüne kadar bir çok siyaset ve sanat dünyası temsilcisi ile birlikte marka olmuş iş dünyası temsilcilerini ağırlayan Lob'in Turkey 31.Kez Çırağan Sarayda düzenlenecek olan zirve öncesi son hazırlıklarını Lonca Medya ile birlikte hazırlıyor.

 

Zirvedeki 100 İnsan