Beylikdüzü'ne Gönül Veren 100 İnsan
A+ A-
6 Ocak 2018 Cumartesi 15:51:29
15442 kez okundu.
Lonca Medya ve www.beylikduzu.com.tr'den BEYLİKDÜZÜ ilçesine gönül verenleri bir araya getiren muhteşem bir 2018 yılı projesi

BEYLİKDÜZÜNE GÖNÜL VEREN 100 İNSAN

Beylikdüzü'nün seçkin alanında örnek simalarının yer aldığı benzersiz bir çalışmayı Lonca Medya ve www.beylikduzu.com.tr olarak başlatmış bulunuyoruz. ''Beylikdüzü'ne Gönül Veren 100 İnsan'' isimli projemiz ile Beylikdüzü'nde yaşayan siyaset, sivil toplum kuruluşu temsilcisi, spor, edebiyat, kültür sanat, medya ve iş hayatında yapmış olduğu çalışmalar, hizmetler vede başarıları ile örnek teşkil eden 100 seçkin Beylikdüzü'ne gönül vermiş 100 insanın içerisinde yer aldığı proje ile Beylikdüzü'ne emek vermiş, örnek teşkil eden, katkı sunanları bir araya getirmeyi hedefliyoruz.

 

PROJE İÇERİSİNDE NELER VAR?

  • Beylikdüzüne Gönül Veren 100 İnsan İsimli Eser
  • www.yuz1yuz.com İnternet Sitesi ve Mobil Uygulaması
  • Projeye Özel Ödül, Plaket ve Hediye Takdimleri
  • Görüntülü Röportajlar
  • Proje Ödül Gecesi

Beylikdüzü ilçesine Gönül Veren 100 İnsanın Röportajları, Makaleleri ve Firma Tanıtımlarının Yer Aldığı Eser

Beylikdüzüne Gönül Veren 100 İnsan ile ilgili hazırlamış olduğumuz www.yuz1yuz.com isimli İnternet Sitemiz, Mobil Uygulamamız üzerinden, 100 kişi ile ilgili Görüntülü Röportajlar, Makaleler, Tanıtım Faaliyetleri ve bir çok içeriğe ulaşabilmektedir.

Beylikdüzü'ne Gönül Veren 100 İnsanan yer alacağı projemizde yer alan Beylikdüzünün seçkin ve alanında başarılı yüz ismi ile gerçekleştireceğimiz röportajlar, Lonca Medya Ajansımız bünyesinde yer alan bir çok internet sitesi üzerinden yayınlanacaktır.

www.beylikduzu.com.tr - www.beylikduzu.tv www.beylikduzufirmarehberi.com internet sitelerimizden ayrıca alanında başarılı 100 ismin firma tanıtımları sitelerimiz üzerinden ayrıntılı olarak yayınlanacaktır.

Beylikdüzüne Gönül Veren 100 İnsan İsimli Eserimizin tamamlanması sonrasında ise Projeye destek veren sponsorlarımız, siyaset ve iş dünyası temsilcileri, Medya ve Sanat Dünyasından bir çok ismin katılım sağlayacağı gecemiz kokteyl ve ödül programı ile tamamlanmış olacak. Çok Özel bir mekanda gerçekleşecek olan programımızda ise ses sanatçılarımızın eserleri ile keyifli bir akşamda bir arada olmanın mutluluğunu yaşayacağız.

PROJE AYRINTILARI İÇİN

0552 308 58 58

0552 308 61 61

www.yuz1yuz.com