Kılıç İnşaat Silivri Meydan Projesini Tanıttı
A+ A-
24 Aralık 2017 Pazar 15:04:05
4265 kez okundu.
İstanbul genelinde bir çok başarılı projeyi hayata geçiren Kılıç İnşaat Silivri ilçesinde yapımana başladığı 1200 dairelik Silivri Meydan Projesinin tanıtımını Beylikdüzü ilçesinde Kuğulu Park Restaurantta Giresunlu Kamu Çalışanları Derneği ile birlikte gerçekleştirdi.

KILIÇ İNŞAAT SİLİVRİ MEYDAN PROJESİNİ 

BEYLİKDÜZÜ İLÇESİNDE GİRESUNLU KAMU ÇALIŞANLARI DERNEĞİ İLE BİRLİKTE DÜZENLEDİĞİ

PROGRAM İLE TANITTI

Silivri İlçesinde yapımına başlanacak olan 70 bin m2 alan üzerinde 1200 daireden oluşan Silivri Meydan projesinin 200 dairesi Giresunlu Kamu Çalışanları tarafından alındı.

İstanbul genelinde inşaat ve gıda alanında hizmet veren Kılıç İnşaat Beylikdüzü Kuğulu Park Restauranta, Giresunlu Kama Çalışanları Derneği ile birlikte düzenlediği program dahilinde Kılıç İnşaat tarafından Silivri ilçesinde yapımına başlanan Silivri Meydan projesinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Yoğun bir katılımın olduğu tanıtım programı Mavi Karadeniz Tv, Kanal 28 ve Beylikduzu.Tv www.beylikduzu.com.tr 'den CANLI olarak yayınlandı. Giresunlu Kamu Yöneticileri Derneği Başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kılıç İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı işadamı Adem Kılıç, yönetim kurulu başkan yardımcısı Mikail Kılıç tarafından kapıda karşılandı.

Karadeniz Kemençesi Eşliğinde Bir Birinden Güzel Eserler Seslendirildi

Karadeniz yöresine özgü kemençe ve yine Karadenizli ses sanatçısı Zeynep Başkan'ın seslendirdiği türküler ile horan oynadılar. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren yemekli tanıtım ve bir arada olmanın mutluluğu ile Giresunlu Kamu Çalışanları Derneği üyeleri Kılıç İnşaat tarafından Silivri Meydan projesi ile ilgili düşüncelerini ifade ettiler. Projeden daire sahibi olan bir çok kişi proje detayları ile ilgili duygularını ifade ettiler.

''Silivri Meydan Projesi 70 Bin M2 ve 1200 Daireden Oluşmaktadır''

Projenin mimarı Kılıç İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı işadamı Adem Kılıç yapmış olduğu konuşmasına katılım sağlayan herkese teşekkürlerini ifade ederek başladı.  Silivri ilçesinde Kılıç İnşaat tarafından yapımına  başlanan ''Silivri Meydan'' projesi detaylarını slayt gösterisi eşliğinde anlattı. 70 bin m2 alan üzerinde kurulmuş olan ve 1200 daireden oluşan projeden Giresunlu Kamu Yöneticileri Derneğine 200 adet 3+1 daire ayrıldığını ifade edildi. Şubat ayında başlanacak olan projedeki dairelerden 200 dairenin yıl sonuna teslim edileceğinide belirten Kılıç, projenin yeşil alanları, kapalı ve açık alanları, sosyal alanları hakkında kısa bilgilendirmede bulundu...

Katılımcılar Lonca Medya Mikrofonlarımıza Değerlendirmede Bulundu

Yoğun ilginin olduğu program sonrasında ise programa katılım sağlayan bir çok isim Lonca Medya ve www..beylikduzu.com.tr mikrofonlarımıza proje ile ilgili değerlendirmede bulundu. İBB Zabıta Daire Başkanlığı görevlerinde bulunmuş, şimdi ise İBB Teftiş Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Mustafa Tahmaz, Esenyurt Belediye Başkan Yardımcılığı görevi ile birlikte Esenyurt Giresunlular Kültür Evi Başkanı Abdurahman Adalı, Topal Osman ve Reis Filmi gibi filimlerin oyuncusu Reha Beyoğlu, Kılıç İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Adem Kılıç, Başkan Yardımcısı Mikail Kılıç, Giresunlu Kamu Çalışanları Dernek Başkanı Mustafa Remzi Kuru, Karadenizli ses sanatçısı Zeynep Başkan ve bir çok katılımcı ile röportajlarımızı sitemizin ilgili bölümlerinden izleyebilirsiniz.

VİDEO GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kılıç İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Adem Kılıç ve Başkan Yardımcısı Mikail Kılıç

LONCA MEDYA 

www.beylikduzu.com.tr

www.beylikduzu.tv

www.lonca.tv

www.beylikduzufirmarehberi.com

www.istanbulfirmalar.com

Lonca Dergisi ve Lonca Gazetesi

PROGRAM RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

VİDEO GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Zirvedeki 100 İnsan