Beykarder Kadrosunu Güçlendirdi
A+ A-
25 Kasım 2017 Cumartesi 22:23:32
1689 kez okundu.
Beylikdüzü Karadenizliler Derneği (BEYKARDER) genel kurulu sonrasında başkan Halil İbrahim Türkgenç öncülüğünde kadrosunu güçlendirerek çalışmalarına hız verdi.

BEYLİKDÜZÜ KARADENİZLİLER DERNEĞİ (BEYKARDER)

GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİ

Beylikdüzü Karadenizliler Derneği (BEYKARDER) Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Beylikdüzü BeyCity çarşı içerisinde yer alan dernek merkezinde gerçekleşen genel kurula Beykarder Başkanı Halil İbrahim Türkgenç ve dernek üyeleri katılım sağladı. Yoklama ve açılış gündemi ile başlayan genel kurulda, divan başkanı, katibi ve üyeleri seçimi sonrasında saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sonrasında Beykarder Başkanlığını yürüten Halil İbrahim Türkgenç katılımcılara hitaben bir konuşma gerçekleştirdi. Derneğin geçmişinden günümüze yaptığı çalışmalara değinildi. Yönetim kurulu faaliyet raporunun okunması sonrasında ise dernek başkanı Halil İbrahim Türkgenç divan başkanlığına yeni yönetim kurulu listesini sundu. Başka bir listenin sunulmadığı seçimde Halil İbrahim Türkgenç güven tazeleyerek yeniden Beykarder Başkanı seçildi. 

Beylikdüzü Karadenizliler Derneği yönetim kurulu listesinde geçmişte hizmetleri olan bir çok kişi yine görev alırken, listeye yeni isimlerde girerek Beylikdüzü Karadenizliler Derneği içerisinde yer alarak görev verildi.

Beylikdüzü Karadenizliler Dernek Başkanı Halil İbrahim Türkgenç Güven Tazeledi

Beylikdüzü Karadenizliler Dernek Başkanı işadamı Halil İbrahim Türkgenç EuroModa ve Prensess Bujiteri markalarının sahibi, Beylikdüzü ilçesinde geçtiğimiz dönem Kent Konseyi Başkanlığını yürütmüş, Türkiyenin en önemli ticaret merkezlerinden biri olarak yanında çok sayıda istihdama katkı sağlayan, ticaret hayatına ise İstanbul Tahtakele'de başlamış Trabzonlu işadamlarından, Beylikdüzü ilçesinde takı sektörü üzerine üretim yapan Türkgenç kurucu başkanlığını yaptığı Beylikdüzü Karadenizliler Derneği ilede sivil toplum kuruluşları içerisinde faydalı projeler üreten işadamlarımız arasında yerini alıyor.

Nurhayat Varol Beylikdüzü Karadenizliler Derneği Yeni Yönetiminde Yer Aldı

Lonca Medya ve www.beylikduzu.com.tr Yönetim Kurulu Başkanı işkadını Nurhayat Varol Beylikdüzü Karadenizliler Derneği yönetimine yeni giren isimler arasında yerini aldı. Bu vesile ile bizlerde Beylikdüzü Karadenizliler Derneği yeni yönetimine başarılar diliyoruz.

LONCA MEDYA 

www.beylikduzu.com.tr

 


 

Zirvedeki 100 İnsan