Altın Ekmek Yeni Şubesiyle Beylikdüzü'lülerin Hizmetinde
A+ A-
18 Kasım 2017 Cumartesi 20:08:13
1186 kez okundu.
Altın Ekmek Pasta ve Unlu Mamülleri Yeni Şubesi İle Beylikdüzülülerin Hizmetinde

ALTIN EKMEK PASTA VE UNLU MAMÜLLERİ YENİ ŞUBESİ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİ

Beylikdüzü Kavaklı Mahallesinde açılışı gerçekleşen Altın Ekmek Pasta ve Unlu Mamülleri 11. Şubesi ile Beylikdüzülülerin hizmetine başladı. Açılışa İBB Meclis Üyesi Seyithan İzsiz, AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı İsmail Damat, Beylikdüzü Kurucu Belediye Başkanı Vehbi Orakçı ve beraberinde çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilcisi ve işadamı katılım sağladı.

Açılışta Mehter takımı gösterisi büyük dikkat çekti. Kurban kesilip dualar edildikten sonra Bizim Beylikdüzü Vakfı Başkanı ve Mert Holding Yönetim kurulu başkanı işadamı Halis Kahriman ve beraberindekiler açılış kurdelesini kesti.

Altın Ekmek Beylikdüzü'nde 11. Şubesini Açtı

Açılış sonrası Lonca Medya mikrofonlarımıza değerlendirmede bulunan işadamı Halis Kahriman 1997 yılından itibaren Altın Ekmek Fabrikalarına beş kişi ile başladıklarını, hedeflerini sürekli büyük tuttuklarını, 1997 yılından itibaren İstanbul'un çeşitli yerlerinde bu hizmeti verdiklerini İstanbul genelinde 6. sırada olduklarınada vurgu yapan Kahriman, Beylikdüzü ilçesinin bir çok noktasında şubeleştiklerini ifade etti. Altın Ekmek Fırınlarının sürekli büyüdüğünü ve kendilerinde buldukları cesaret ve çalışma azmi ile Türkiye genelinde sadece ''Altın Ekmek'' olarak hizmet vermediklerini, İnşaat sektörü, Yakıt Sektörü, Gıda ve Restaurant sektörü ile hizmet verdiklerini ekmeğin ise kutsal olduğunu belirterek, Ekmeğin kutsal olduğunun bilinci ile  hizmet, kalite ve hijyen konusunda kaliteden taviz vermediklerini söyledi. Beylikdüzü ilçesi sınırları içerisinde 250 istihdam sağladıklarını sözleri ile ifade eden Kahriman 2023 hedeflerinden bahsetti. 

Haber Ayrıntılarını ve Video Görüntülerini İzlemek İçin Linklerimize Tıklayınız

HALİS KAHRİMAN RÖPORTAJ

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

VİDEOLAR İÇİN TIKLAYINIZ

 

Zirvedeki 100 İnsan