Beka Döner Açıldı
A+ A-
28 Ekim 2017 Cumartesi 17:26:20
1260 kez okundu.
Beka Döner Açılışı Gerçekleşti

BEKA DÖNER AÇILDI

Beylikdüzü Semerkand Line AVM içerisinde bulunan Beka Döner&Mantı açılışına Beylikdüzü Kaymakamı Mehmet Okur, Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu,  İBB Meclis Üyesi ve İşadamı Seyithan İzsiz,  Beylikdüzü Kurucu Belediye Başkanı Vehbi Orakçı,  AK Parti İlçe Başkanı Av.İsmail Hakkı Damat, CHP İlçe Başkanı Av.Taşkın Özer, Büyükçekmece AK Parti İlçe Başkanı İlker Gürbüz, AK Parti Esenyurt İlçe Başkanı Kadir Çakır, MHP İlçe Başkanı Ali Aydın, Bizim Beylikdüzü Vakfı Başkanı Halis Kahriman, Esenyurt Halk Eğitim Müdürü İbrahim Hakkı Damat, Tiyatrocu ve Oyuncu Murşit Ağabağ, Ses sanatçısı Kenan Keskelen, Kaptan-ı Derya Organizasyon işletmecisi ve Beylikdüzü kurucu güreş ağası İskender Duriç, Lonca Medya Yönetim Kurulu Başkanı Nurhayat Varol ile birlikte birçok siyasetçi, işadamı ve işletmeci açılışa katıldı.

Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, Mahalle Muhtarları ve İşadamlarının Katıldığı Açılış Görüntü ve Röportajları 

Beka Döner&Mantı İşletmecisi Bülent Kuzulugil Beylikdüzü'nde hizmet verecek olmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, açılışa katılan davetlilere teşekkür etti. Açılışa katılan davetliler restaurantın lezzetlerine tam not verdi. İşletmeci Bülent Kuzulugil, döner, mantı ve kadayıf dolması lezzetleriyle iddialı olduğunu belirterek Beylikdüzü halkını kaliteyle buluşturdu. 

Bu Güzel Tesisi Hep Beraber Açmış Olmanın Mutluluğunu Yaşıyoruz

Beylikdüzü Kaymakamı Mehmet Okur Beka Döner ve Mantı Evi Açılışında  yapmış olduğu konuşmasına müessesenin Beylikdüzü ilçesine hayırlı olmasını dileyerek başladı. Bülent Kuzulugil’in ilçemize kazandırdığı bu güzel tesisi hep beraber açmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz sözleriyle Beka Döneri Beylikdüzü ilçesine kazandırdıkları için kendilerine teşekkür ediyorum dedi.

 

Beka’ya Uğrayın Dönerinizi Yiyin

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu yapmış olduğu konuşmasında Lezzet noktaları bir kentin kalitesini belirtir. Kentteki uğrak yerlerin artması insanların daha çok sokağa inmesi ve daha çok ortak alanı paylaşması demektir. Bunlarda bizi sevindiren işlerdir. Beka Döner İlk günkü heyecanını kaybetmeden her gün hizmet vermeye devam edecek dedi. İşletmeci Bülent Kuzulugil kıymetli bir insan, mekanda güzel, umuyoruz ki kalitesini düşürmeden hep yukarı taşıyarak hizmet vermeye devam edecek, hassas bir iş, Beka Döner’de oldukça lezzetli, ‘’Beka’ya uğrayın dönerinizi yiyin’’ sözleriyle Beylikdüzü ilçesinde açılışı gerçekleşen işletmelerden memnuniyetini dile getirdi.

 

Beka Döner ve Mantı Evi İstanbul’un En İyi Dönerlerinden Biri

İşletme sahibi Bülent Kuzulugil yapmış olduğu açılış konuşmasında Beka Döner’in etlerinin özel kasaptan getirilip, özel bir şekilde hazırladıklarını ifade ederken, ürünlerde kuyruk yağı kullanmadıklarına vurgu yaptı. İşletmenin elli kişilik bir kapasitesi ile hazır olduğunu, müşteri istekleri doğrultusunda ise bu sayının artırılabileceğini ifade etti. Profesyonel ustalalrın hazırladığı, terbiye yaptırılan yaprak döneri Beylikdüzü’nün hizmetine sunduklarını belirterek, Erzurum yöresine özgü Yaprak Döner olarak hizmet verdiklerini söyledi. Beylikdüzü ilçesine İstanbulun en iyi dönerlerinden birini kazandırdıklarını ifade eden Kuzulugil, İstanbulda saysanız beş tane kaliteli dönerci var bizde o beş dönercilerin içerisinde yer aldığımızı düşünüyoruz. Müşterilerimizin fikirlerine açığız. En büyük prensibimiz temiz ve kaliteli ürün sunmaktır. Mantımız annemin kendi tarifi olan çok özel bir tatdır. Herkesi bu eşi ve benzeri olmayan mantımızı yemeye davet ediyoruz dedi.

LONCA MEDYA 

www.beylikduzu.com.tr

AÇILIŞ GÖRÜNTÜLERİ VE RÖPORTAJLAR 

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

 

Zirvedeki 100 İnsan