Bakan Yardımcısı'ndan Bizim Beylikdüzü Vakfı'na Ziyaret
A+ A-
21 Ekim 2017 Cumartesi 00:06:38
1026 kez okundu.
Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin'den Bizim Beylikdüzü Vakfı'na Ziyaret

EKONOMİ BAKAN YARDIMCISI FATİH METİN BİZİM BEYLİKDÜZÜ VAKFI'NI ZİYARET ETTİ

Türkiye Cumhuriyeti Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin hizmetleriyle kendinden söz ettiren Bizim Beylikdüzü Vakfı'na ziyarette bulundu. Bizim Beylikdüzü Vakfı'na ziyarete gelen Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin vakıfın hizmetlerini yerinde görerek değerlendirmelerde bulundu. Bizim Beylikdüzü Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Halis Kahriman Bizim Beylikdüzü Vakfı'na ziyarete gelen Kırıkkale AK Parti İl Başkanı Nuh Dağdelen ve Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin'e teşekkür ederek hediyelerini takdim etti.

Bizim Beylikdüzü Vakfı Kadın Kolları Başkanı Kezban Atacan Çoşgun ''Haftanın 5 günü her gün sahalarda ihtiyaç sahiplerini sokak sokak dolaşarak tespit edip evlerinde ziyaret ederek onların ihtiyaçlarını her anlamda giderme adına elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.'' dedi.

Bizim Beylikdüzü Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Halis Kahriman ''Bizim ecdadlarımızın bize bırakmış olduğu bu mirası, görevimizi yerine getirmek adına gecemizi gündüzümüze katarak hamdolsun sizlerle beraber çalışıyoruz'' dedi.

AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen ise ''Toplumumuzun en önemli birimlerinden biri de Sivil Toplum Kuruluşlarıdır. İnsanların kendilerini en iyi ifade edebildikleri yer burasıdır. Halis Kahriman Bey'e inanıyoruz ve güveniyoruz'' diyerek düşüncelerini ifade etti.

Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin ''Bugün bizim için bir sürpriz oldu. Çünkü bugün kardeşimizi ve vakfını bir ziyaret edelim şeklinde bir düşüncem oldu. Vakıf çalışmalarını da görelim diye gelelim dedik. Zahmet etmişsiniz, teşrif etmişsiniz, gelmişsiniz. Bizler sizleri burada görmekten dolayı çok mutlu olduk. Ben hepinizi bu katkılarınızdan dolayı tebrik ediyorum. Özellikle hanfendilere çok teşekkür ediyorum'' diyerek düşüncelerini ifade etti.

Daha sonra ise Lonca Medya'nın genç yeteneklerinden İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi öğrencisi Furkan Duran Ekonomi Bakan Yardımcısı'na Lonca Medya mikrofonunu uzatarak sorularını sordu. Lonca Medya Yönetim Kurulu Başkanı Nurhayat Varol, Genel Yayın Yönetmeni Durbey Duran, Lonca Hayat Dergisi kapak görselinde yer alan Bizim Beylikdüzü Vakfı Başkanı işadamı Halis Kahriman'a dergi kapak görselinin yer aldığı plaketi, Ekonomi Bakanı Fatih Metin ile birlikte takdim etti. 

LONCA MEDYA

www.beylikduzu.com.tr

BİZİM BEYLİKDÜZÜ VAKFI ZİYARET VİDEOSU

EKONOMİ BAKAN YARDIMCISI FATİH METİN RÖPORTAJ

 

Zirvedeki 100 İnsan