Metal Yorgunu Başarısız Başkanlar Yol Arayışında
A+ A-
12 Ağustos 2017 Cumartesi 15:04:13
2955 kez okundu.
Beylikdüzü İlçesinde Daha Önce AK Parti İlçe Başkanlığı Yapmış Partisini Her Geçen Gün Başarısızlığa Götürmüş Başkanlar Yaklaşan İlçe Kongresi Öncesi Yeniden Başkanlık Koltuğu İçin Çalışmalara Başladı

HEDEF METAL YORGUNLUĞU ATMAK

Beylikdüzü ilçesinde daha önce başarısız olmuş ilçe başkanları tekrar ilçe başkanlığı şansını Beylikdüzü ilçesinde aramaya başladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşkilatlarını sık-sık toplayıp “sizde metal yorgunluğu var” diye defalarca fırçalamasına rağmen metal yorgunluğu yaşamış başarız ilçe başkanlarının, siyasetçilerin tekrar ilçe başkanlığı için şans araması koltuk-rant sevdasının dava anlayışının önüne geçtiğini gösteriyor. 

AK Parti kongre tarihine kısa bir süre kala kulis çalışmalarına başlayan metal yorgunu başkanlar ilçe halkı tarafından hayretle izleniyor.

AK PARTİ İLÇELERİNDE YÖNETİM YARI YARIYA DEĞİŞECEK

İlçe teşkilatlarındaki değişikliklere değinen AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, "300 üzerinde, 350 kadar ilçede değişiklik yapılması talebi var. Biz 200 ilçe başkanımızı yakın zamanda değiştirmiştik bu sürece kadar. Bu ne demek oluyor, 970 ilçenin yüzde 50'si civarında değişiklik söz konusu oluyor." diye konuştu.

"Yorgunluk belirtileri olanlar, ayak uyduramayanlar kendi şahsi çıkarları için siyaset yapmaya çalışanlar önceliği millete hizmet anlayışına çekmek durumundalar" diyen Ataş, il başkanları ile ilgili olarak, aday olmayacaklarının sayısının kendiliğinden artabileceği gibi, parti yönetiminin de il başkanlarına "bırakın" diyebileceğini söyledi.

BEYLİKDÜZÜ'NDE METAL YORGUNU BAŞKANLAR KOLTUK ARAYIŞINDA

Beylikdüzü ilçesinde ise daha önce ilçe başkanlığı yapmış, başarısız olmuş, şansını başka ilçelerde denemiş metal yorgunluğu en üst düzeyde yaşadığı halde ve hatta ilçede ikamet etmediği halde ilçe başkanlığı için kulis çalışmalarına başlayanlar Beylikdüzü halkı tarafından merakla izleniyor. 

Beylikdüzü ilçe başkanlığına ise yeni kongre sonrası mevcut yönetimle mi yoksa yeni bir yönetimle ve başkanla mı ilçe başkanlığının yürütüleceği merakla bekleniyor.

LONCA MEDYA

www.beylikduzu.com.tr

Zirvedeki 100 İnsan