Beylikdüzü Belediyesinden, Korgan Belediyesine Park
A+ A-
8 Ağustos 2017 Salı 14:22:14
4330 kez okundu.
Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Ordu Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz'ı Ziyaret Etti.

BEYLİKDÜZÜ BELEDİYE BAŞKANI EKREM İMAMOĞLU

ORDU KORGAN BELEDİYE BAŞKANI TUNCAY KİRAZ'I ZİYARET ETTİ

BEYLİKDÜZÜ BELEDİYE BAŞKANI KORGAN I ZİYARET ETTİ.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve beraberindekiler, Ordu Korgan ilçesinde ziyaretlerde bulundu. Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz ile bir araya gelen İmamoğlu ve beraberindekiler ilçede incelemelerde bulundu.

Geçtiğimiz dönem Beylikdüzü Belediye Meclis Üyeliğinide başarı ile yürüten Ordu Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz, Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü CHP ilçe başkanı Taşkın Özer ve beraberindeki heyete ilçe hakkında bilgilendirmede bulunuldu.

Korgan Belediye Başkanı Tuncay KİRAZ ; 

Beylikdüzü Belediye Başkanımız ve daha önce İstanbul'da beraber çalışmış olduğumuz değerli arkadaşımız Sayın Ekrem İmamoğlu’nun İlçemizi ve bizleri ziyaret etmesi bizleri son derece mutlu etmiştir. Bu ziyaretlerinden dolayı kendisine teşekkür ederken, Sayın Başkanımız Ekrem İMAMOĞLU Beyle İstanbul’da yapmış olduğumuz görüşmeler sonunda Beylikdüzü Belediyesi ile birlikte İlçemize bir park kazandırmak için görüşmelerimiz olmuştur. Sayın Başkanımız Ekrem İMAMOĞLU Korgan İlçemize yer incelemesini yaptıktan sonra Korgan İlçesine bir park kazandırabileceklerini belirtmişlerdir. Bu vesile ile İlçemiz ziyaret sırasında park yapımı için mevcut alan gezilerek kendisine bilgi verilmiştir.’dedi.

Daha sonra Korgan Belediye Başkanı Tuncay KİRAZ, Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İMAMOĞLU, CHP İl Başkanı Av. Atilla ŞAHİN,  CHP Beylikdüzü İlçe Başkanı Av.Taşkın Özer ve  beraberindekiler çiftlik mahallesini ziyaret ederek buradaki çalışmalarla ilgili Çiftlik Mahalle Muhtarı Gülefendi ATİKLİK’ ten bilgi aldılar.


Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Korgan Belediye Başkanı Tuncay KİRAZ’ı makamında ziyaret sırasında Ak Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Korganlı Dr. İsmet UÇMA'da yer aldı.

Geçtiğimiz günlerde Lonca Medya ve www.beylikduzu.com.tr olarak ziyaret ettiğimiz Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz bizler ile yapmış olduğu röportajda dile getirdiği Korgan ilçesine Beylikdüzü Belediyesinden Park yapımı için iki başkan karar verdi. Korgan Belediyesi tarafından yer tespitleri sonrasında önümüzdeki aylarda Beylikdüzü Belediye Başkanlığı tarafından park yapımı kararlaştırılmış oldu.

LONCA MEDYA 

www.beylikduzu.com.tr

Zirvedeki 100 İnsan