Sivaslı işadamları Onur Balık Restaurantta Bir Araya Geldi
A+ A-
16 Temmuz 2017 Pazar 15:19:48
1260 kez okundu.
Sivas Spor Başkanı Mecnun Otyakmaz ve Bölgemiz işadamlarından Demir Grup yönetim kurulu başkanı Hamit Demir ''Onur Balık Restaurantta'' düzenlenen sabah kahvaltı programında bir araya geldi.

SİVAS SPOR YENİ DÖNEMDE

DEMİR GRUP SİVAS SPOR OLARAK SAHAYA ÇIKACAK

Gayrimenkul Yatırımları ve başarılı inşaat projeleri ile dikkat çeken, Sosyal Projeler ve Spor alanındaki faaliyetleri ilede gündeme gelen, geçtiğimiz sezon Büyükçekmece Basketbol takımını ''Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol'' sponsorluğu ile en üst düzeyde temsil eden, başarılı çalışmalarla Büyükçekmece'ye değer kazandıran, Sivaslı iş adamlarından Demir Grup yönetim kurulu başkanı işadamı Hamit Demir ve beraberindeki işadamları, Sivas Spor Başkanı Mecnun Otyakmaz ile birlikte Büyükçekmece Onur Balık Restaurantta sabah kahvaltısı istişare toplantısında bir araya geldiler.

Sivaslı İşadamlarının tercihi Onur Balık Restaurant Oldu

Büyükçekmece Mimarsinan sahilinde faaliyet gösteren Onur Balık Restaurantta bir araya gelen işadamları yeni sezonda Sivas Spor isminin DEMİR GRUP SİVAS SPOR olarak yer alması adını önümüzdeki günlerde yapılacak açıklamalar ile duyuracaklar. Büyükçekmece Basketbol takımındaki Demir Grup başarısının, birinci ligde yer alan Sivas Spor'da da Demir Grup Sivas Spor olarak devam edeceği kuşkusuz kaçınılmaz olacaktır.

Lonca Medya ve www.beylikduzu.com.tr olarak bizlerde Demir Grup Sivas Spor takımına yeni sezonda başarılar diliyoruz.

LONCA MEDYA 

www.beylikduzu.com.tr

Basın, Reklam ve Tanıtım Medya Danışmanlığını yaptığımız ONUR BALIK RESTAURANT işletmecisi ve tüm çalışanlarınada başarılı hizmet anlayışından dolayı teşekkür ederiz. Balık denince akla gelen ilk isimlerden olan Onur Balık Restaurant ayrıntılı bilgileri için...

TIKLAYINIZ...

 

 

 

Zirvedeki 100 İnsan