Kars Ardahan Iğdır ve Çevre İlleri Eğtim Derneği
A+ A-
18 Mayıs 2017 Perşembe 00:23:16
1247 kez okundu.
Beylikdüzü Yakuplu Mahallesi Sosyal Tesisleri Kars Ardahan Iğdır ve Çevre İlleri Derneğini Ağırladı.

KARS ARDAHAN IĞDIR VE ÇEVRE İLLERİ EĞİTİM KÜLTÜR DERNEĞİ

SAĞLIK KÜLTÜR PANELİ DÜZENLEDİ

 

Kars, Ardahan, Iğdır ve Çevre İlçeleri Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından Beylikdüzü Yakuplu Mahallesi Sosyal Tesislerde ''Sağlık Kültür Paneli'' düzenledi. Dernek başkanlığını işadamı Gürsel İlgüz'ün yaptığı Kars Ardahan Iğdır ve Çevre İlleri Eğitim Kültür Derneğinin program sunuculuğunu ise Nihat Tanrıkulu yaptı. İlginin yoğun olduğu programa konuşmacı olarak katılan Dünyaca Ünlü Kalp Doktoru Prof.Dr. Bingür Sönmez, İstoç Yönetim Kurulu Başkanı Nahit Kemalbay ve birbirinden değerli konuşmacılar katıldı. Panel sonrası konuklara plaket takdimi yapıldı.

Beylikdüzü Kaymakamı Mehmet Okur ile birlikte Beylikdüzü Belediye Başkan Vekili Ömer Şatır, CHP Beylikdüzü ilçe başkanı Av.Taşkın Özer, AK Parti İl Meclis Üyesi, Seyithan İzsiz, Meclis üyeleri, Bizim Beylikdüzü Vakfı Başkanı Halis Kahriman Beylikdüzü Muhtarları, Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri, Basın Mensuplarının katıldığı programda Halk Ozanı Aşık Maksut Feryadi eserlerini seslendirdi. Yöreye özgü gösterilerinde yer aldığı etkinliklerin devam edeceği müjdesini ise Dernek Başkanı Gürsel Ilgüz verdi. Programda yöre ses sanatçıları ve kafkas gösterileri ilgi ile izlendi.

Lonca Medya olarak katılımcılar ile yaptığımız Görüntülü Röportajlarımızı www.beylikduzu.com.tr ve Beylikdüzü Mobil uygulamalarımızdan izleyebilirsiniz. Programın ayrıntılarını ise LONCA GAZETESİ sayfalarımızdan ve LONCA DERGİSİ sayfalarımızdan okuyabilirsiniz.

 

LONCA MEDYA

www.beylikduzu.com.tr

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

PROGRAM VİDEO GÖRÜNTÜLERİ TIKLAYINIZ

PROGRAM GÖRÜNTÜLÜ RÖPORTAJLAR TIKLAYINIZ

Zirvedeki 100 İnsan