Bizim Beylikdüzü Vakfı Anneler Günü Programı Düzenledi
A+ A-
16 Mayıs 2017 Salı 15:23:53
1170 kez okundu.
Bizim Beylikdüzü Vakfı tarafından düzenlenen Anneler Günü programı Teras Park Avm içerisinde bulunan Şah-ı Cihan salonunda gerçekleşti.

BİZİM BEYLİKDÜZÜ VAKFI

ANNELER GÜNÜ DOLAYISI İLE ETKİNLİK DÜZENLEDİ

Bizim Beylikdüzü Vakfı tarafından ''Anneler Günü'' dolayısı ile düzenlenen kadınlar günü etkinliği Şah-ı Cihan salonunda gerçekleşti. AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Tülay Kaynarca, Beylikdüzü Kaymakamı Mehmet Okur, AK Parti Beylikdüzü ilçe başkanı Av. İsmail Damat, Bizim Beylikdüzü Vakfı yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda kadının katıldığı etkinlikte katılımda bir hayli fazla oldu.

Bizim Beylikdüzü Vakfı tarafından katılımcılar arasından seçilen Annelere hediyeler takdim edilirken, yılın annesine ise vakıf kadın kolları başkanı Kezban Atacan Coşkun tarafından hediyesi takdim edildi. Milletvekili Tülay Kaynarca, Beylikdüzü Kaymakamı Mehmet Okur, Bizim Beylikdüzü Vakıf Başkanı Halis Kahriman katılımcılara ve günün anlam önemine hitaben birer konuşma yaptılar. 

Bizim Beylikdüzü Vakfı tarafından düzenlenen etkinliğini sunan İshak Akbay sunumları ve söylediği şarkılar ile kadınlardan tam not alırken, programda zeybek oyun gösterileri, karedeniz halk oyunları, ses sanatçılarının seslendirdiği bir birinden değerli eserler ile kadınlar doyasıya eğlendi. Katılımcıların bir çoğunun Bizim Beylikdüzü Vakfına üyede olduğu etkinlik ayrıntıları Lonca Gazetemiz sayfalarından okuyabilirsiniz. Ayrıca etkinliğin VİDEO görüntülerini ise www.beylikduzu.com.tr Videolar bölümümüzden, Beylikdüzü mobil uygulamamızdan izleyebilirsiniz.

Lonca Medya 

www.beylikduzu.com.tr

RESİMLER İÇİN TIKLAYINIZ

VİDEO GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ