23 Nisan
Yalım Hukuk ve Danışmanlık Ofisi Açıldı
A+ A-
13 Mayıs 2017 Cumartesi 19:59:00
2106 kez okundu.
Beylikdüzü Skyport Plaza'da Av.Mehmet Yalım ve Av. Tuncay Yalım tarafından açılan YALIM & YALIM HUKUK ve DANIŞMANLIK Ofisi yeni yerinde kokteyl programı sonrasında açıldı.

YALIM & YALIM HUKUK DANIŞMANLIĞI

BEYLİKDÜZÜ SKYPORT’TA YENİ YERİNDE ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

Mesleki hayatını İstanbul Zeytinburnu ilçesinde uzun yıllar devam ettiren Av. Mehmet Yalım ve Av. Tuncay Yalım tarafından kurulan YALIM § YALIM HUKUK DANIŞMANLIĞI yeni adresi olan Beylikdüzü Skyport Plaza 22.Kat, 185 nolu adreste açmış oldukları ofislerinde hizmet vermeye başladılar.

Mesleki Birikim ve Başarıları ile Yalım & Yalım Hukuk Danışmanlığı Yeni Adresinde Çalışmalarına Başladı.

Bilginin öneminin giderek arttığı günümüzde bilgiye kolay ulaşmak önemli, bireysel bir bürodan daha ziyade, birkaç farklı hukuk alanınında iş üretecek, bilgi alınabilecek olan YALIM YALIM HUKUK DANIŞMANLIĞI ofisinin açılışında Av. Mehmet Yalım ve çalışanları davetliler ile bir araya geldi.

Av.Mehmet Yalım bilgi, birikim ve tecrübelerini, İstanbul'un gelişen ilçesi Beylikdüzü merkezli devam ettirmek adına ilçede faaliyetlerini sürdürme kararı aldıklarını belirtti. İkamet olarakta yıllardır Büyükçekmece ilçesinde ikamet ettiklerini ifade eden Yalım, bölgeye yabancı olmadıklarını, mesleki birikim ve başarılarına bundan sonra buradan devam edeceklerini sözlerine ekledi. Ayrıca açılışa uzaktan ve yakından gelen herkese teşekkür eden Yalım, topluma katkı sunacak işler yapacaklarını, tecrübeleri ile birlikte bölgeye hizmet edeceklerini söyledi.

Kokteyl eşliğinde bir çok davetlinin hayırlı olsun dileklerini ilettiği açılış ayrıntılarını...

Lonca Gazetesi ve Lonca Dergisi sayfalarından okuyabilirsiniz.

LONCA MEDYA 

www.beylikduzu.com.tr

Mobil uygulama için BEYLİKDÜZÜ yazıp, 7/24 Şehir Rehberimizi telefonunuza indirebilirsiniz.

FİRMA BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

AÇILIŞ RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ