23 Nisan
Beylikdüzü Trabzonlular Derneği Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı
A+ A-
6 Mayıs 2017 Cumartesi 01:13:57
1014 kez okundu.
Beylikdüzü Trabzonlular Derneği yeni yönetim kurulu üyeleri Osman Esertaş başkanlığında yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi.

BEYLİKDÜZÜ TRABZONLULAR DERNEĞİ 

YENİ YÖNETİM KURULU İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Beylikdüzü Trabzonlular Derneği başkan Ali Osman Esertaş başkanlığında yeni yönetim kurulu ile ilk toplantısını gerçekleştirdi. Beylikdüzü Yakuplu mahallesinde yer alan dernek merkezinde bir araya gelen yeni yönetim kurulu üyeleri derneğin çalışma faaliyetlerini değerlendirdi.

Horan, Kemençe ve Zeybek Kursiyerleri Eğitimlerini Tamamladı

Yeni yönetim kurulu üyeleri ile ilk toplantısını gerçekleştiren Beylikdüzü Trabzonlular Derneği yönetim kurulu başkanı Ali Osman Esertaş,  horan, kemençe ve zeybek oyunlarının eğitimlerinin verildiği çalışmaların tamamlandığını ifade ederek, Beylikdüzü Gürpınar Aşık Veysel Güzel Sanatlar Lisesinde 12 Mayıs 2017 tarihinde düzenlenecek program dahilinde kursiyerler hem gösterilerini sunacaklarını, hemde sertifikalarını alacaklarını ifade etti.

Gürpınar Aşık Veysel Güzel Sanatlar Lisesinde gerçekleşecek sertifika ve gösterilere Beylikdüzü halkınınıda davet eden dernek başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ayrıca derneğin 2017 yılı faaliyetleri ile ilgili çalışmalar hakkında istişare ettiler. Beylikdüzü halkını 12 Mayıs 2017 tarihinde yapılacak olan sertifika ve horan, kemençe, zeybek gösterilerinede davet eden Beylikdüzü Trabzonlular Dernek yönetim kurulu üyeleri, eğitimlerin devam edeceği müjdesinide verdiler.

Yönetim kurulu toplantısında dernek başkanı Ali Osman Esertaş bizzat kendi elleri ile yönetim kurulu üyelerine balık ikramında bulundu.Haber ayrıntıları Lonca Gazetesi sayfalarında...

LONCA MEDYA 

www.beylikduzu.com.tr

VİDEO GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

VİDEO GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ