Evinizin Rahatlığında Unutamayacağınız Lezzet Artık Beylikdüzü’nde
A+ A-
3 Nisan 2017 Pazartesi 21:56:54
1446 kez okundu.
3 kuşaktır kazandığımız deneyimi sizlerle paylaşmak bizim için bir mutluluktur sözleriyle ''Geçmişten Geleceğe'' sloganı ile NEŞET BURGER STEAK yolu Yakuplu Mahallesinden, Kavaklı Mahallesine geçenlerin sıcak bir mola vereceği bir mekan olarak dikkat çekiyor.

NEŞET BURGER STEAK BEYLİKDÜZÜ'NDE

Beylikdüzü ilçesi, ticaret kapasitesi her geçen gün büyüyen ve gelişen bir yerleşim merkezi. İlçenin çeşitli yerlerinde her gün yeni işletmeler açılmakta. Lonca Medya www.beylikduzu.com.tr ekibi olarak ilçede yeni açılan işletmelerden Neşet Özkaya'nın sahibi olduğu NEŞET BURGER STEAK'ı ziyaret ettik.

Farklı kültürlerin bir arada yaşadığı Beylikdüzü, aynı zamanda ticaret kapasitesi ile de önem taşıyor. İlçede neredeyse her geçen gün yeni bir işletme yeri açılıyor. NEŞET BURGER STEAK geçmişten geleceğe, 3 kuşaktan gelen tecrübesi ile siz misafirlerini ağırlamaya hazır bir mekan...

Neşet Burger Steak işletmesi sahibi işadamı Neşet Özkaya'yı tanıyalım

1972 Erzincan doğumluyum. Rahmetli dedem kasaplık mesleğinde mahir bir kimse idi. Babam da küçük yaşlardan itibaren hem hayvancılıkla uğraşıp hemde babasından kasaplık mesleğini öğrenip her iki işi bir arada yürüttü.1974 yılında babam kasap olarak Almanya'ya gidip orada mesleğini icra etmeye devam etti. Şahsım olarak bende Almanya'ya gitmeden önce Erzincan'da akabinde de Almanya'da babamın yanında kasaplık mesleğini iyice öğrendikten sonra ticari hayatıma kasaplık ve restoran işi ile devam ettim. Almanya'da uzun yıllar et ürünleri üzerine restoran işletmeciliği yaptıktan sonra İstanbul'a dönmeye karar verdik. Güzel vatanımızda da en iyi bildiğimiz işi yapmak ve misafirlerimize en kaliteli hizmeti verebilmek gayesi ile burada da restoran işletmeciliğine soyunduk. Son olarak 3 kuşaktır edindiğimiz bilgi, birikim ve tecrübemizi Neşet Burger & Steak çatısı altında harmanlayarak Beylikdüzü Yakuplu'da faaliyet gösteren ilk restoranımızın açılışını yaptık.

SİZLER İÇİN EN İYİSİ

Evinizin Rahatlığında, Aradığınız Lezzeti sunmak için buradayız..!

1 Asra dayanan tecrübemiz ile kaliteli hizmet anlayışımızı siz değerli misafirlerimize sunmak için profesyonel ekibimiz ile her daim hazırız. Aile sıcaklığında bir ortam, nezih bir sunum, özenle seçilmiş kaliteli ürün konsepti ile hem sizler hem sevdikleriniz için en iyiyi sunmaya çalışmaktayız. Her geçen gün kendimizi yenilemekte ve innovatif yaklaşımla günceli takip etmekteyiz. Sağlığa verdiğimiz önem ve misafirlerimizdeki memnuniyeti vazgeçilmez vizyonumuz olarak belirledik ve bu şekilde ilerlemenin bilincindeyiz. Hem ailece hem grup olarak düzenleyebileceğimiz ortamımızı toplantılar, kutlamalar, çalışma ortamları ve özel günlerde rezerve edebilme imkanın sunmaktayız.

FİRMA AYRINTILI BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

LONCA MEDYA 

  • www.beylikduzu.com.tr
  • www.beylikduzufirmarehberi.com
  • Haber Lonca Gazetesi
  • Lonca Hayat Dergisi
  • Beylikdüzü Mobil Uygulama için BEYLİKDÜZÜ yaz, indir 7/24 Şehir Rehberin Yanında Olsun...

VİDEO GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

Zirvedeki 100 İnsan