30. Uluslararası Tüketici Zirvesi, Sosyal Medya Ödülü Lonca Medya'ya Geldi
A+ A-
31 Mart 2017 Cuma 23:46:04
1390 kez okundu.
Bu yıl 30.kez düzenlenen Tüketici Zirvesi Çırağan Sarayında Lob'in Turkey tarafından düzenlenen program sonrasında Lonca Medya adına ödülü, Lonca Medya yönetim kurulu başkanı Nurhayat Varol aldı.

30.ULUSLARARASI TÜKETİCİ ZİRVESİ

SOSYAL MEDYA ÖDÜLÜ LONCA MEDYA'YA VERİLDİ

Beşiktaş Çırağan Palece Kempinski salonunuda düzenlenen oturumlar sonrasında ödüle layık görülen firmalar ödüllerini aldı. Lonca Medya Sosyal Medya ödülünü ise firmamız yönetim kurulu başkanı, başarılı iş kadını Nurhayat Varol aldı.

30.Uluslararası Tüketici Zirvesi Sosyal Medya temalı programda Ziraat Bankası, Turkcell, Vestel, Migros, Mobilliyum, Evgör, Beypazarı, Dizayn Vip, Asyün Halı, Aksu Vital, Dilek Halı, İrfan Home, KarTime, Kadoil, Genna İstanbul, Roll Furniture, DBMD, İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi, Scarp, Southwork, Tükov, London South Bank Üniversity, İhlas Vakfı, Lonca Medya, Star, The First Group, Takvim, Avrasya Barter, TGRT Haber, Teol Dil Okulları, Türkiye, FKR Group, RK Medya gibi markalar ile birlikte Gece de yılın en iyi erkek pop sanatçısı  Emre Kaya , ayrıca ödül olan Tuğçe Aral, Mahmut Orhan ,Burak Yeter ,Ozan Güler , Bekir Aksoy ,Tuğçe Sarıkaya ,Nilay Dorsa, Işıl Açıkkar, Gökay Kalaycıoğlu, Metin Saygın ,Semih Varol  gibi birçok ünlü isimde ödül alanlar arasındaydı.

30.Uluslararası Tüketici Zirvesi  30 Mart 2017 günü Çırağan Sarayında  Lob'inTurkey Başkanı Fahri Ustaoğlu’nun açılış konuşmasıyla başladı. 30.Uluslararası Tüketici Zirvesinin sunuculuğunu Metin Yıldız ve Kimya Gökçe Aytaç yaptı. Yurtiçi ve yurtdışından önemli konukların katıldığı 30.Uluslararası Tüketici Zirvesi dünyanın en gelişmiş 10 ekonomisinden biri  olma yolunda ilerleyen ülkemizin imalat ve hizmet sektöründe kalite adına gelmiş olduğu yeri kamuoyuyla paylaştı.

İş dünyası temsilcileri yaşadıkları deneyimleri katılımcılarla paylaşarak hayatı kolaylaştırmak ve yaşam kalitesini yükseltmek için yapılması gereken çalışmaları değerlendirdi.

Uluslararası pazarlarda marka ve sosyal tüketici gibi konuların uzmanları tarafından tartışılan bu zirvede Londra Soutwark counciler Sunil Chopra, Londra  Southbank Üniversitesi Rektörü  Prof.Dr.Ali Bayyati, Vali Orhan Öztürk, Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, Star Gazete Genel Yayın yönetmeni Nuh Albayrak,  İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. İlhan Yaşar Hacısalihoğlu gecenin baş misafirleriydi.

30.Uluslararası Tüketici Zirvesi konferanslarından sonra gerçekleşen ödül töreninde tüketici memnuniyetini ilke edinen Migros ,Turkcell ,Sinbo ,Atlas global havayolları  ödül aldı.

Gece de yılın en iyi erkek pop sanatçısı  Emre Kaya , ayrıca ödül olan Tuğçe Aral, Mahmut Orhan ,Burak Yeter ,Ozan Güler , Bekir Aksoy ,Tuğçe Sarıkaya ,Nilay Dorsa, Işıl Açıkkar, Gökay Kalaycıoğlu, Metin Saygın ,Semih Varol  gibi birçok ünlü isimde ödül alanlar arasındaydı.

Lonca Medya

www.beylikduzu.com.tr

RESİMLER İÇİN TIKLAYINIZ

Zirvedeki 100 İnsan