Haber: Durbey Duran Motorsiklet Kazası Beylikdüzü'nü Üzdü!
A+ A-
25 Mart 2015 Çarşamba 23:04:53
7366 kez okundu.
Beylikdüzü ilçesinde meydana gelen, motorsiklet kazası ilçe halkını üzdü.

BEYLİKDÜZÜNDE MOTORSİKLET KAZASI

Beylikdüzü Yakuplu Liman yolunda meydana gelen motorsiklet kazasında, Sivas İmranlı doğumlu, Barış Ataseven hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre; Beylikdüzü Yakuplu mahallesi, liman yolunda meydana gelen trafik kazasında, Ataseven ailesinin en küçük ferdi olan Barış Ataseven geçirmiş olduğu kaza sonrası Esenyurt Devlet hastanesine kaldırılmış olmasına rağmen hayatını kaybetmiştir.

Ataseven Grup Marketleri, Beylikdüzü Esnaf Odası Derneği Başkanlığı ve Beylikdüzü Sivaslılar Derneği başkan yardımcılığını yapan, Cengiz Ataseven'in en küçük kardeşi olan Barış Ataseven'in cenazesi, Perşembe günü Beylikdüzü ilçesinde bulunan Gürpınar Karaca Ahmet Sultan Cem evinden ebedi istirahatine gönderilmek üzere, memleketi Sivas ili İmranlı ilçesine götürülerek burada toprağa verilecek...

Beylikdüzü ilçesini üzen motorsiklet kazası

Bugün saat. 16.30 civarında, Beylikdüzü, Yakuplu, Liman yolunda meydana gelen kaza sonrası ve sonrasında acılı aileyi dostları yalnız bırakmadı.

Esenyurt Devlet Hastanesi ve akabinde, Beylikdüzü Gürpınar mahallesinde bulunan Gürpınar Karaca Ahmet Sultan Cem evine gelen sevenleri acılı aileyi yalnız bırakmadı.

Beylikduzu.com.tr

Bizlerde Beylikduzu.com.tr ve Lonca Dergisi Ailesi olarak elim kazada kaybetmiş olduğumuz Barış Ataseven'e Allahtan Rahmet Diliyor, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.