İletişim Bilgileri

(0212) 871 2222

Baba Döner Beylikdüzü Şubesi: Büyükşehir Mah. Cuhuriyet Cad. Şeneekevler Ata Center Çarşı No.21 - İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ

Sektör: Yeme İçme Eğlence » Paket Servis

Yetkili Kişi: Baba Döner

Web Adresi: http://www.babadoner.com.tr/

Sosyal Medya'da Paylaş

Baba Döner

Hakkında

BABA DÖNER ilk şubesini 1998 yılında açmıştır. 1998 Yılından günümüze kadar geçen zamanda beyaz ette fark yaratmayı amaç edinmiştir. Kendine has özel organik sosu eşsiz bir lezzet sunmaktadır. Dönerlerimiz Gıda Mühendisleri gözetiminde üretim tesislerimizde üretilerek günlük olarak şubelerimize gönderilmektedir. 

BABA DÖNER, hijyen, kalite ve sağlık standartlarını her zaman göz önünde bulundurmaktadır. Dinamik, güler yüzlü ve eğitimli personellerimiz ve sizlerin güveni ile, en iyi şekilde sizlere hizmet vermeye daima devam edeceğiz. 

BABA DÖNER olarak hedefimiz başta İstanbul olarak üzere Türkiye’nin her ilçesinde BABA DÖNER – DÖNERİN BABASI Marka bayrağını zirveye çıkarmaktır. 

BABA DÖNER bünyesinde açtığı ve franchise verdiği tüm şubelerde standartlarını göz önünde bulundururken yatırımcısına da yüksek kâr oranları sunmaktadır.BABA DÖNER yatırımcılara kaliteyi daima sunmaktadır. 

BABA DÖNER olarak hedefimiz, her konuda işin en iyileri ile çalışarak BABA DÖNER markasının daima zirvede olmasını sağlamaktır. Ayrıca yurtdışı temaslarımız ile markamızın dünya çapında bilindik ve güvenilir bir ürün olması için çalışmalarımız devam etmektedir. 

Yurtdışı ilk şubemizi Amerika – California eyaletinde açmayı planlamaktadır. 

BABA DÖNER BEYLİKDÜZÜ ŞUBESİ

0212 871 22 22

Yorumlar

Firma Konumu

Firmaya Mesaj Gönder

Firmamıza mesajlarınızı soru ve önerilerinizi aşağıdaki form ile kolaylıkla gönderebilirsiniz.