İletişim Bilgileri

(0212) 803 4215

0532 578 5290

Çöp Konteyneri: Tahtakale Mah. Mahmur Çiçeği Sok. No.4 Nissa Residance C Blok Kat.3 D.6 - İSTANBUL - AVCILAR

Sektör: Metal & Demir & Çelik

Yetkili Kişi: Eyyüp HAYKAR

Web Adresi: http://www.movsan.com/

E-Mail: info@movsan.com

Sosyal Medya'da Paylaş

Hakkında

MOVSAN METAL

Movsan metal, galvaniz kaplama, plastik, madencilik, ithalat, ihracat, nakliye, sanayi ve ticaret, limited şirketi 2009 yılında Iğdır organize sanayi bölgesinde 1200 m2 kapalı olan olmak üzere toplam 10.000 m2 alanda; faaliyete başlamış ve TSE, İSO belgeleriyle kalitesini tescilleyerek sektörsel alanda lider olma iddiasını sürdürmektedir.

Firmamız 2010 yılından itibaren "BU DÜNYA BİZİM KİRLETMEYELİM" sloganıyla "MOVKONTEYNER" markasıyla; çöp konteynerleri, tıbbi atık ve geri dönüşüm konteynerleri, iç ve dış mekân çöp kovaları imal ederek kullandığı üstün teknolojiyle farklı model ve tasarımlar yaparak sektörde kendini kanıtlamayı başarmıştır. Modern fabrikamızda son model teknolojiyle, alanında uzman teknik ekibimizle TSE standardında ürettiğimiz ürünlerimiz bir yıl firma garantisi güvencesi altındadır.


MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en kaliteli ürünü en uygun fiyata müşterilerimize ulaştırmak firmamızın misyonudur.

VİZYONUMUZ

Avrupa Birliği Çevre müktesebatına uygun olarak, geri dönüşüm projesi çerçevesinde bağlı kurum ve kuruluşlarla işbirliği içerisinde, gelecek kuşaklara yaşanılır temiz bir çevre bırakma amacıyla teknolojik değişimleri takip ederek yurtiçi ve yurtdışı piyasalarda sektörün lider kuruluşu olmak.

www.movsanmetal.com

TANITIM KATALOG İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar

Firma Konumu

Firmaya Mesaj Gönder

Firmamıza mesajlarınızı soru ve önerilerinizi aşağıdaki form ile kolaylıkla gönderebilirsiniz.