İletişim Bilgileri

(0212) 875 8484

(0212) 852 2303

Handeco Dekor Evi : Güzelyurt Mah. Mimar Sinan Cad. No.18/1 Marmara Park Arkası - İSTANBUL - ESENYURT

Yetkili Kişi: Mehmet Ay

Web Adresi: http://www.handeco.com.tr/

E-Mail: info@handeco.com.tr

Sosyal Medya'da Paylaş

Hakkında

HANDECO DEKOR EVİ 

Firmamız 2014 yılında Beylikdüzü Esenyurt bölgesinde faaliyete başlamıştır. 20 Yıllık tecrübe ile kurumsallaşmaya son derece önem veren firmamız sağlam, dinamik ve yenilikçi yapısıyla kurulduğu günden itibaren kendini sürekli geliştirerek hak ettiği yere gelecektir.

Artan müşteri talepleri ve zorlaşan rekabet koşullarını göz önünde bulunduran firmamız kendini sürekli yenileyerek kalite standartlarından asla ödün vermeden ürünlerini müşterilerinin ilgi ve beğenisine sunmaktadır.

Günümüzde ucuz ve düşük kaliteli işçilik ve ithal ürünlerin yaygınlaştığı piyasa ortamında kaliteli işçilik ve yüzde yüz yerli ürün kullanarak faaliyetini sürdürmektedir.

Doğaya ve insana saygı prensibinden asla ödün vermeyen firmamız üretim, toptan, perakende ve uygulama alanında %90, %99 geri dönüşümlü hammadde üretimi tercih etmektedir.

Kendini yenilemeyen ve yenilikleri tercih etmeyen her kurum tarihin tozlu sayfalarında yer aldığının bilinci ile sektörümüzün gelişmelerini yakından takip edip kendimizi sürekli yenileyerek üretim, satış ve uygulamalarımızı sürdürüyoruz.

Amacımız sektörümüzde İstanbul Beylikdüzü Esenyurt bölgesinde akla gelen ilk firma olmak ve firmamızı iç ve dış pazarda en kısa sürede güvenilir bir şekilde hak ettiği konuma taşımaktır.

Hayal ettiğiniz modern estetik huzur bulacağınız bir ortama kavuşmak isterseniz sizleri showroom’ umuza bir çay içmeye bekliyoruz.

Bizimle tanışmak için çok sebebiniz var.

Sitenizde, işyerinizde, evinizde rahat bir hayat.

HANDECO TANITIM BÜLTENİ 1

HANDECO TANITIM BÜLTENİ 2

Yorumlar

Firma Konumu

Firmaya Mesaj Gönder

Firmamıza mesajlarınızı soru ve önerilerinizi aşağıdaki form ile kolaylıkla gönderebilirsiniz.