İletişim Bilgileri

(0212) 872 7271

Beylikdüzü Diyetisyen : Büyükşehir Mah. Cumhuriyet Cad. No:1 Ekinoks Residence E2 Blok (Migros Yanı Girişi) Kat:8 D:49 - İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ

Sektör: Sağlık

Yetkili Kişi: Beylikdüzü Diyetisyen Merkezi

Web Adresi: http://www.beylikduzudiyetisyen.com/

E-Mail: beylikduzudiyetisyen@gmail.com

Sosyal Medya'da Paylaş

Beylikdüzü Diyetisyen

Hakkında

Beylikdüzü Diyetisyen Merkezi 

Diyet uzmanlarından Sağlıklı beslenme ve bilinçli diyet yada birçok konuda sizlere kaliteli yaşamı sunmak adına Beylikdüzü Diyetisyen Merkezi Eylül 2013'te sizlerin istek ve hedeflerinize ulaşmak adına hizmetinize açılmıştır. Bizimle geçireceğiniz süreç içerisinde sizlerin yanında hem psikolojik açıdan hem de kendinize olan özgüveninizi kazanmanız için gerekli ortam ve koşulları sizlere sunmayı bir hedef olarak görüyor ve sağlıklı olmak adına attığınız adımda yanınızda olmayı diliyoruz.

Amacımız sizlerin de yardımıyla ulaşmanız gereken kilo yada sağlıklı beslenme programlarını sizlere uzmanlarımız dahilinde sunmaktır. İştahsızlık ya da obezite sizin artık bir sorun olmamalı ve yaşam kalitenizi olumsuz etkilememelidir.

Merkezimiz diyet ve diyetisyen merkezi olmaktadır. Beylikdüzü Ekinoks Residence'de olmaktadır. Bölge olarak Beylikdüzü, Büyükçekmece, Bizimkent, Beykent, Bahçeşehir ve Avcılar bölgelerine hitap etmektedir. Diyetisyenlerimiz sizlere en iyi hizmeti verebilecek ve sizi diyet ve spor konusunda doğru şekilde yönlendireceklerdir.

 

Yorumlar

Firma Konumu

Firmaya Mesaj Gönder

Firmamıza mesajlarınızı soru ve önerilerinizi aşağıdaki form ile kolaylıkla gönderebilirsiniz.