İletişim Bilgileri

(0212) 871 2221

Gold Veteriner Kliniği: Enver Atakan Caddesi Zigana Evleri Altı Doğu İş Merkezi - İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ

Sektör: Sağlık

Yetkili Kişi: Gold Veteriner Kliniği

Web Adresi: http://www.goldveteriner.com/

E-Mail: info@goldveteriner.com

Sosyal Medya'da Paylaş

Gold Veteriner Kliniği

Hakkında

BEYLİKDÜZÜ GOLD VETERİNER KLİNİĞİ 

Beylikdüzü Gold Veteriner Kliniği İstanbul un Avrupa Yakası’nda profesyonel bir veteriner kliniği olarak 2012 yılında UZMAN VETERİNER HEKİM Fulya TUYGUN tarafından kurulmuştur. 5 yıllık deneyim ve bilgi birikimimiz, sürekli yenilenen teknoloji ve güncel gelişmeleri takip eden yapımız, uyum içinde çalışan deneyimli hekimlerden oluşan kadromuzla bugün; muayene-teşhis,veteriner laboratuvar ünitesi, röntgen, renkli doppler ultrason, EKG’den oluşan görüntülü tanı ünitesi, kapalı devre gaz anestezi cihazı ve yoğun bakım bölümünden oluşan tam donanımlı ameliyathane, fizik tedavi, lazer terapi, diş ünitesi, yatılı tedavi, eve servis ve ambulans hizmeti, pet kuaför ve pet shop bölümü ile tüm hizmetleri tek çatı altında 7 / 24 sizlere sunmaktayız.

Amacımız dostlarımızın sağlıkla ilgili tüm gereksinimlerini karşılamak, daha sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır.

Dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde, uygun ekonomik koşullarda sizlere sunabilmek, veteriner hekimlik alanındaki akademik çalışmaları ve bilimsel araştırmaları yakından izleyerek hayvan sağlığıyla ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların gelişmesini desteklemektir.

Gold Veteriner Kliniği; sunduğu hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi hasta ve hasta sahiplerinin memnuniyetini yaratmadaki kararlılığı, kendini mesleğine adamış üstün nitelikli ekibi, sahip olduğu modern alt yapısıyla; Türkiye’de referans gösterilen önemli sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.

Yorumlar

Firma Konumu

Firmaya Mesaj Gönder

Firmamıza mesajlarınızı soru ve önerilerinizi aşağıdaki form ile kolaylıkla gönderebilirsiniz.