İletişim Bilgileri

444 3 009

Otorento Turizm ve Organizasyon Ltd. Şti. : Fahrettin Kerim Gökay Cad. Pembe Köşk Apt. No: 246/5 A Blok Göztepe - İSTANBUL - KADIKÖY

Sektör: Otomotiv

Yetkili Kişi: Kadir Kırmızı

Web Adresi: http://www.otorento.com/

E-Mail: info@otorento.com

Sosyal Medya'da Paylaş

Otorento

Hakkında

Otorento - Türkiye'nin Araç Kiralama Ağı

Genel Müdür’ün Mesajı
 

Otorento.com, 2012 Yılında Dr. Abdulkadir KIRMIZI tarafından kuruldu. Dr. Abdulkadir KIRMIZI, Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğinden mezun olduktan  sonra Marmara Üniversitesi Ekonomi Bölümünden Yüksek Lisans ve Yeditepe Üniversitesi İşletme Bölümünden Doktora derecesi almıştır.  Bugüne kadar hem profesyonel alanda üst düzey yöneticilik hem de Yeditepe Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak görev yapmıştır. Otorento’nun temel misyonu, güvenilir araç kiralama hizmetinin her keseye uygun bir şekilde kolayca ulaştırılabilmesidir. Bu amaçla oluşturduğumuz  platform, çok kısa bir sürede Türkiye’nin en yaygın araç kiralama ağı oldu.

 

Otorento.com’da daima en uygun araç kiralama fiyatları bulunur. Fiyatlarımızın uygun olmasının en önemli nedeni rekabet ortamı oluşturmamızdır. Her ilde birden fazla tedarikçi ile çalıştığımız için, tedarikçiler kendi aralarında rekabet ettiklerinden uygun fiyatlar oluşur. Otorento.com olarak yeni ofisler kurmak için para harcamıyoruz. Tedarikçilerimizin halihazırda var olan ofislerini kullanarak ek bir maliyet oluşturmuyoruz. Ayrıca, teknolojinin tüm olanaklarını kullandığımız için operasyonel giderlerimiz düşük oluyor. Bütün bunları size uygun fiyatlar sunabilmek için kullanıyoruz.

 

Otorento.com üzerinden kiralama işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz bir platform oluşturduk. Ortalama 2 dakika içinde aracınızı kiralayabiliyorsunuz. Bunun için, müşterilerimizin ve çalışma arkadaşlarımızın kullanıcı deneyimlerinden yararlanıyoruz. İşlemlerin hızlı, kolay ve hatasız gerçekleşmesi için sürekli geri bildirimleri dikkate alıp iyileştirmeler yapıyoruz.

 

Otorento.com’da size uygun bir araç mutlaka bulunur. Aynı şehirde birden fazla tedarikçi olması, araç portföyümüzün çeşitliliğine de katkıda bulunuyor. Hyundai i20’den, BMW 5.20’ye kadar farklı araç çeşitlerini bir arada sunabiliyoruz. Araç kiralama işleminizi önceden yaptığınızda hem araç çeşitliliği hem de fiyat açısından ciddi avantajlar oluşuyor. Bu nedenle, kiralamanızı son güne bırakmamanızı ve mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızı öneriyoruz.

 

En önemlisi, kiralama işleminizin güvenli olarak gerçekleşmesi için gerekli önlemleri alıyoruz. Sadece referansla güvenilir tedarikçileri sistemimize kabul ediyoruz. Bunun yanında, tüm araçların rent a car kaskolu, yeni ve bakımı yapılmış olmasını temin ediyoruz. Hiçbir şekilde ek ücret gibi sürprizlerle karşılaşmıyorsunuz.

 

Ekibimle birlikte size kaliteli bir araç kiralama deneyimi yaşatmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Oluşabilecek destek ihtiyacınız için 24 saat hizmet veriyoruz. Yukardaki iletişim bilgilerinden tüm ekip arkadaşlarımıza ve bana her an ulaşabilirsiniz.


Müşterilerimizin önemli bir bölümü tavsiye üzerine geldiğini belirtiyor. 

Bizi deneyimlediğinizde memnun kalacağınızdan ve çevrenize de tavsiye edeceğinizden eminim. 

Saygılarımla,
Şehnaz KIRMIZI 
Otorento.com Genel Müdürü

 

Yorumlar

Firma Konumu

Firmaya Mesaj Gönder

Firmamıza mesajlarınızı soru ve önerilerinizi aşağıdaki form ile kolaylıkla gönderebilirsiniz.